Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

HyperX Ngenuity tylko na pasku zadań, dlaczego i czy można to zmienić.

HyperX Ngenuity HyperX Ngenuity HyperX Alloy HyperX Alloy FPS RGB oprogramowanie pasek zadań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Khedar

Khedar
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 01:13

Witam

Zakupiłem dzisiaj HyperX Alloy FPS RGB i wszystko pięknie tylko mam problem z oprogramowaniem do niej czyli Ngenuity. Po wybraniu kolorku klawiatury, który mi odpowiada muszę mieć program cały czas odpalony na pasku zadań inaczej klawiatura resetuje się do ustawień fabrycznych (falująca tęcza). Dzieje się tak nawet jeśli ustawie moje ustawienia jako domyślne, a nawet jako jedyne. Na początku są 3 różne - Base Settings, Preset 1 i Preset 2. Te presety usunąłem zostawiając tylko Base Setting, ale mimo to po zamknięciu programu ustawienia wracają do fabrycznych. Razer Synapse czy SteelSeries Engine, z których też korzystam nie mają takiego problemu, bo po prostu działają w tle. Wie ktoś gdzie mogę to zmienić, żeby też działało w tle albo chociaż czemu działa to w taki, a nie inny sposób?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: HyperX Ngenuity, HyperX, Ngenuity, HyperX Alloy, HyperX Alloy FPS RGB, oprogramowanie, pasek zadań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych