Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiatam, planuję kupić monitor Gigabyte AORUS 27" FI27Q i natrafiłem na tą ofertę:

 https://sklep.allplus.com.pl/monitory/33953-monitor-gigabyte-aorus-27-fi27q-gaming-2xhdmi-dp-2xusb30-4719331806392.html

Pierwszy raz słyszę o tym sklepie a że mają przebitkę o ponad 200 zł względem innych sklepów chciałbym się spytać czy ktoś coś u nich kupował i jakie są wasze wrażenia bo oprócz paru pozytywnych opinii na ceneo nic nie znalazłem.

 
Link to post
Share on other sites

Jak podejrzany sklep to się w ogóle nie bierze i tyle. Przed zapłatą to chyba tylko poczta polska ma opcję sprawdzenia, reszta już po. A jak się zapłaci to po frytkach. Ale proszę bardzo, można brać - jak chce się utopić lub zamrozić parę stówek...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdzie to jest, że tylko PP ma opcję sprawdzenia? Ja tam zawsze jak kurier przyjeżdża to mówię, że kota w worku nie biorę. Za ziemniaka nie będę płacił. Wtedy oczywiście się zaczyna "Ale ja nie mam czasu", "Zostawiłem żelazko na gazie". No to mówię albo otwieramy albo nie biorę. Rzadko kiedy nie otwierają.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mhm, 3 razy chciałem odebrać za pobraniem i sprawdzić paczkę. Raz kurier sp*erdolił zanim ją otworzyłem nawet słowa nie wydławił z siebie, bo oczywiście musiałem wcześniej zapłacić bo by mi jej nie dał "jak Pan nie chcesz to wraca do nadawcy". Dwa razy kurier po prostu dostał kasę i tekst typu "nie mam czasu na pierdoły idę sobie, niech Pan to potem zgłasza na infolinię". Fajnych macie kurierów, takich miłych i z czasem ;)

Link to post
Share on other sites

Ale kolego, co tu ma do rzeczy Twoje zainteresowanie? Takie są przepisy i tyle w temacie. Firmy kurierskie mają swoje regulaminy i zazwyczaj umożliwiają sprawdzenie zawartości wyłącznie w przypadku widocznego uszkodzenia opakowania. W innym wypadku odbieraj/podpisuj/płać i spadaj (czyt. użeraj się z Policją i sprzedającym).

 

A co do tematu: nie wiem czy akurat ten sklep jest wałkiem. Mają niby płatności online, podają bez problemu lokalizację, jest w KRS od marca ubiegłego roku. Może i jest ok. Jednakże ja osobiście nie ryzykowałbym zamrożenia czy utraty pieniędzy, nie mówiąc już o gwarancji która może być problematyczna. Tym bardziej że różnica ~200zł na towarze który w zasadzie jest w prawie że identycznej cenie w całej Polsce jest podejrzana.

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...