Skocz do zawartości

Przewody oplot do Seasonic Focus


Recommended Posts

Witam,

Posiadam na sprzedaż w pełni sprawne, używane customowe modularne przewody do zasilacza Seasonic Focus Gold. W pełni sprawdzone, przetestowane i używane przez ponad rok w moim własnym komputerze razem z zasilaczem Seasonic Focus Gold 850W co do tego zasilacza wiem że są z nim w 100% kompatybilne.

Na pytania pod tytułem "czy kable będą pasować do zasilacza X/Y/Z" z góry informuję, że nie odpowiadam. Nie posiadam takich zasilaczy i nie jestem w stanie ich sprawdzić, co powinno być bezwzględnie robione, ponieważ, kable modularne nie są objęte standardami i każdy producent może zrobić coś inaczej.

 

Przewody zostały wykonane z markowych kabli Helukabel UL1007 AWG16 (gdzie większość zasilaczy używa cieńszych kabli AWG18). Pokryte oplotem Paracord/Nylon dającym im naturalny materiałowy wygląd i ponadprzeciętną wytrzymałość (Paracord - linka spadochroniarska). Kolory motywu to czerń/szary (charcoal gray). 

  • przewód ATX24 długość 80cm +/-4cm( jedna klamra jest ułamana)
  • przewód CPU 8-pin długość 85cm +/-4cm
  • dwa przewody PCIE 8-pin (GPU) (pełne 8-pin NIE 6+2, długość 43cm +/-4cm
  • jeden podwójny przewód SATA 5-pin (zasilanie SSD/HDD 3.3V, 5V, 12V) długość całkowita 35cm +/-4cm, długość odnóg 20cm +/-4cm
  • dwa pojedyncze przewody SATA 5-pin (zasilanie peryferiów jak np. chłodzenie, hub wentylatorów/RGB itp.) długość 38cm oraz 52cm +/-4cm (przewód długi jest pełny tj. zasilanie SSD/HDD 3.3V, 5V, 12V a przewód krótki jest uproszczony tj. 5V oraz 12V do zasilania RGB/wentylatory/chłodzenie)
  • przewód pozwalający na zasilanie adresowalnych diod RGB (WS2812B i inne) bezpośrednio z zasilacza PSU
  • wszystkie przewody (oprócz SATA oraz RGB) mają nałożone klamry/grzebienie ułatwiające prowadzenie kabli i nadające im estetyczny kształt
  • Dodatkowo dorzucam jedną sztukę przewodu 4 pin CPU i 6PIN PCIE.
  • Cena jaka mnie interesuje to 250 zł + koszty wysyłki (możliwa sprzedaż przez allegro, ale doliczam prowizję).
  • 0e9da7c7b3db8f9d.jpg
  • https://allegro.pl/oferta/zestaw-kabli-modularnych-w-oplocie-seasonic-8774512917?utm_source=notification&utm_medium=addItem&utm_campaign=2a0eff48-74fc-46bd-9482-1913c7c334f1&utm_content=offer-link

Nowa cena 220 zł.

Edytowane przez BuNcOL5s
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...