Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor czy TV do PS4 Pro? Jeśli tak to jaki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dzonzi

Dzonzi
  • Zapaleniec

• 1330 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 03:08

Witam

Od razu uprzedzam, iż wiem że drugie pytanie nie ma sensu  %-) Chodzi mi oczywiście o propozycje modeli, czy to tv czy monitora które będą dobre. 

Chciałbym kupić coś 4K do gier i do netflixa. Myślałem, że jeżeli monitor to na pewno 32 cale, a jeśli TV to powiedzmy 40-46 cali maksymalnie. Co możecie mi zaproponować? Nie chciałbym wydawać zbyt dużo, bo to będzie sprzęt przejściowy na 3-4 lata maksymalnie myślę. Jaki polecacie system SmartTV? Czytałem dziś, że Tizen jest dobry, bo nie zacina jak android.

Co do częstotliwości to oczywiście 60 Hz w tej cenie. 

• 0

#2 dodo

dodo
  • α

• 10803 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:27

Nie chciałbym wydawać zbyt dużo

Czyli około 3-4 tyś? 

• 0

#3 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 12041 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 17:28

Zdefiniuj swoje zbyt dużo, bo dodo Ci tu słusznie napisał.

Jak chcesz mocno budżetowo ale nie gó**o, to ostatnio nabyłem Samsunga RU7172 i świetnie (w tej cenie) daje radę w grach i netflixie.

• 0
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 Dzonzi

Dzonzi
  • Autor tematu
  • Zapaleniec

• 1330 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 21:36

No powiedzmy, że te 1500 zł mógłbym wydać.

• 0

#5 sid vicious

sid vicious
  • Pan Przecinek

• 12041 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 23:09

https://www.x-kom.pl...ue43ru7172.html

To masz tu jako punkt odniesienia i szukaj czy znajdziesz lepszy. 

Ma 4k, ma Netflixy, Tizen działa spoko, niski input lag do gier, ch****e wbudowane głośniki. Używam od ~2 tygodni i sobie chwalę.

• 0
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych