Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe - BT do domu oraz na kablu do szkoły


Recommended Posts

Witam

Temat pewnie trochę niestandardowy ale chodzi o dwie różne pary słuchawek dla dwóch różnych osób :) 

Dla małżonki rozglądam się za dousznymi BT, z przewodem między słuchawkami (tak aby mogła wieszać na szyi, gdy nie słucha). Słuchawki będą używane przede wszystkim w domu podczas ruchu więc fajnie gdyby nie wypadały zbyt łatwo. Nie będą noszone i splątywane w torebce (pisze to pod kątem ewentualnej trwałości wykonania). Cenowo najlepiej do 150, ewentualnie do 200 jeśli taki sprzęt zrobi sensowną różnicę.

Druga para słuchawek dla dziecka. Również douszne, okablowane (nie BT) ale w tym przypadku ważna jest ich wytrzymałość ponieważ będą pewnie regularnie sponiewierane w plecaku lub piórniku. Budżet zakładałem do 50zł ale czytałem trochę o JBL 110T i o ich awaryjności i właśnie niskiej wytrzymałości przewodów dlatego zastanawiam się czy ten budżet da wogóle radę

Będę wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Zacznę od tych dla dziecka. Sam kupowałem dziesiątki słuchawek chodząc do szkoły średniej. Od tanich za 20 zł, aż przez te za 50-70 zł, aż po kosztujące ponad 100 zł Sennheiser. W każdych po kilku dniach, tygodniach, miesiącach (zasadnie do ceny) pojawiał się problem przy wtyku jack, bo nosiłem je podłączone do telefonu w kieszeni. 

 

Ponad dwa lata temu kupiłem słuchawki BT Outlier Sport - to mogłaby być dobra opcja dla żony (te rogi widoczne przy słuchawawkach odczepia się). Alternatywnie opcja od Huawei (podobno niezłe, kilku znajomych ma i chwalą sobie). 

 

Dla syna możesz spróbować EP-630 Creative

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...