Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Poszukiwania nowej myszy - raczej bez przewodu i budżetu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nezo01

Nezo01
  • Mi

• 197 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 23:26

Cześć,

Budżet: Z rozsądkiem, około 300 zł?

Jakiej myszki obecnie używasz:  A4tech XL-750BK (na sensorze Avago)

Jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR

Z jakich wartości DPI korzystasz: Mam zaprogramowane przełączanie w zakresie od 400 do 1600 DPI

Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Nie pamiętam kiedy w coś ostatnio grałem, ale planuję do tego wrócić, nie mam możliwości sprawdzić

W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Planuję Smite, Portal, Borderlands

Ile przycisków używasz w myszce: Mam 7 i tylu używałbym gdyby wszystkie działały :D

Chwyt: Nie pasuję do żadnego mam wrażenie ale z opisu raczej jest to Fingertip grip ale jednocześnie nie lubię małych myszek

Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: Około 14cm

Dlaczego chcesz zmienić mysz: Niedziałający przycisk pod rolką, przycisk prawy nigdy nie wiadomo czy się kliknie czy nie, gubi wgrane oprogramowanie, rozwarstwia się dolna część myszki od górnej (odpada spód)

Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Realnie używam przycisków dodatkowych programowalnych na co dzień, zależy mi na porządnym wykonaniu. mam delikatne uprzedzenia do marek takich jak Razer. Zakup samej X7 był dla mnie bardzo kłopotliwy szczególnie na ograniczony budżet lecz razem z test-gear udało mi się coś ogarnąć. Dzisiaj rozpocząłem poszukiwania czegoś nowego co będzie wolnym od wad nowoczesnym produktem, zastanawia mnie czy nie wygodnie byłoby zakupić coś bezprzewodowego. 

Pozdrawiam
Dawid

Użytkownik Nezo01 edytował ten post 15 grudzień 2019 - 01:14

• 0

Klikaj i pomagaj

laptop: Dell 5510 (i7, Quadro M1000M), telefon: Xiaomi Mi 6, tablet: Nexus 7 (2012), słuchawki: Klipsch R6 BT i Sennheiser HD201, monitor: Eizo EV2750Samsung 2253lw, głośniki: Philips MCM394, drukarka: Brother DCP1512e, myszka: A4tech XL-750BK, podkładka: Zowie G-SR, klawiatura: Tracer Mecano, dysk zewn.: WD My Passport Ultra 1TB.

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1342 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 23:56

Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: Około 14cm - podaj proszę całą długość dłoni;)

• 1

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

#3 Nezo01

Nezo01
  • Autor tematu
  • Mi

• 197 postów

Napisano 15 grudzień 2019 - 16:36

Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: Około 14cm - podaj proszę całą długość dłoni;)

Ah, moje niedopatrzenie: cała dłoń: około 19cm, od czubka palca do kciuka około 14cm

Zaciekawił mnie ten model: Logitech G Pro Wireless

Użytkownik Nezo01 edytował ten post 15 grudzień 2019 - 16:36

• 0

Klikaj i pomagaj

laptop: Dell 5510 (i7, Quadro M1000M), telefon: Xiaomi Mi 6, tablet: Nexus 7 (2012), słuchawki: Klipsch R6 BT i Sennheiser HD201, monitor: Eizo EV2750Samsung 2253lw, głośniki: Philips MCM394, drukarka: Brother DCP1512e, myszka: A4tech XL-750BK, podkładka: Zowie G-SR, klawiatura: Tracer Mecano, dysk zewn.: WD My Passport Ultra 1TB.

#4 PoznajmySie

PoznajmySie
  • Nowicjusz

• 1 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 16 grudzień 2019 - 09:28

Od siebie mogę polecić Logitech G502 (korzystam z przewodowej)

• 0

Poznajmy się to portal randkowy, gdzie poznasz samotne kobiety z okolicy. Randkuj przez internet, poznawaj kobiety, znajdź partnerkę na wesele.

#5 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1342 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 23:35

Wybacz kompletny brak aktywności, przechodzę życiową woltę.

Problem związany z mikro-przełącznikiem "Tactile" w G Pro Wireless, jak i całej gamy myszy Logitecha: https://bit.ly/2Q5RCyT

Warto przebrnąć przez ten wątek: https://bit.ly/36Sd8Or - skupiłbym swoją uwagę głównie na modelu Kain 120 tudzież Kain 100.

• 1

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych