Skocz do zawartości

I7 8700K 4.7GHz|Aorus GTX 1080Ti 11GB|Aorus Z370|32GB RAM|SSD 512GB|DARK BASE PRO 900


Recommended Posts

Link do allegro: --

Cena: 5500zł do negocjacji 

 

Chłodzenie : Be Quiet! Dark Rock 3

Procesor :Intel i7 8700K 4.7GHz

Ram :G.Skill Ripjaws 4 32GB DDR4 3000MHz CL15

Płyta główna :Gigabyte Aorus Z370 Gaming 7 !

Karta graficzna :Gigabyte Aorus GTX 1080Ti Extreme 11GB

Dysk SSD :Adata SU800 512GB

Obudowa : Be Quiet! DARK BASE PRO 900 z TG (szkło hartowane)

Zasilacz : SilentiumPC Vero L2 80+ Bronze 600W

Pasta na procesorze: Be Quiet! Thermal Grease DC1

System :Windows 10 Pro 64 Bit/ za dopłatą z licencją, płytą, pudełkiem oraz dowodem zakupu

 

Gwarancja na sprzęt w Morele.net ( posiadam dowód zakupu na wszystko (faktura)):

 

Chłodzenie: do 17 lipca 2021r

Procesor: do 17 lipca 2021r

Ram: gwarancja sklepu dożywotnia

Płyta główna: do 17 lipca 2021r

Karta graficzna: do 17 lipca 2021r

Obudowa: do 17 lipca 2021r

Zasilacz: do 17 lipca 2021r

Dysk SSD: do 17 lipca 2021r

 

Sprzęt jest w nienagannym stanie i ma przepracowane tylko 1600h, koszt zakupu z Windowsem 10 Pro to około 11.300zł. Istnieje możliwość zakupu bez karty graficznej, zasilacza oraz dysku SSD. 

 

7be5cc1327782121.jpg c8beb51327782128.jpg bcc5681327782134.jpg e8bbed1327782142.jpg 7cdb811327782148.jpg ec013d1327782156.jpg 27e53d1327782163.jpg f7774d1327782169.jpg 29d2ef1327782175.jpg 80cb2c1327782181.jpg bf609e1327782187.jpg c850e71327782192.jpg d81b1d1327782199.jpg 9e54c81327782205.jpg

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dobre, "za komputer zaplaciłem grubo ponad 11tys" czyżby?? Jestes pierwszym właścicielem komputera że zapłaciłeś 11 tys?? Mam podesłac link do aukcji na której zakupiłeś komputer?? W Gdańsku konkretnie prawda ;) Ja wiem ze zapłaciles za niego 4000-4500 tys a pierwszy wlasciciel może tyle zapłacił. Nir żebym miał co przeciwko szybkiemu zarobkowi ale rób to chociaż w uczciwy sposób,pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mysle że wszyscy powinni poznać historie tego komputera, więc pokrótce. Wiadomość od pierwszego własciciela. Komputer został sprzedany za 4200zł, w odbiorze osobistym Pan powiedział ze nie ma więcej pieniędzy i kupuje komputer dla brata na święta, po czym za dwa dni komputer nie ląduje u brata pod choinką ale na forach sprzedażowych benchmark ora pclab za kwotę 5500zł, może Pan stwierdził że dla brata to za mały prezent i teraz szuka czegoś za 5500zł, przepraszam ale.musiałem :))) Niech każdy sobie oceni sprzedającego.

Link to post
Share on other sites

Panie czepialski, czy on napisał gdzieś, że tyle zapłacił? " koszt zakupu z Windowsem 10 Pro to około 11.300zł. "

KOSZT ZAKUPU, czyli wartość tego sprzętu na nowych bebechach. 

Nikogo nie obchodzi ile zapłacił komuś albo dlaczego ktoś oddał za pół darmo.

 

Poza tym. 

"Ja wiem ze zapłaciles za niego 4000-4500 tys a pierwszy wlasciciel może tyle zapłacił."

4000-4500tys > 11tys :rotfl: 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

2.

Mysle że wszyscy powinni poznać historie tego komputera, więc pokrótce. Wiadomość od pierwszego własciciela. Komputer został sprzedany za 4200zł, w odbiorze osobistym Pan powiedział ze nie ma więcej pieniędzy i kupuje komputer dla brata na święta, po czym za dwa dni komputer nie ląduje u brata pod choinką ale na forach sprzedażowych benchmark ora pclab za kwotę 5500zł, może Pan stwierdził że dla brata to za mały prezent i teraz szuka czegoś za 5500zł, przepraszam ale.musiałem :))) Niech każdy sobie oceni sprzedającego.

 

1.

Dobre, "za komputer zaplaciłem grubo ponad 11tys" czyżby?? Jestes pierwszym właścicielem komputera że zapłaciłeś 11 tys?? Mam podesłac link do aukcji na której zakupiłeś komputer?? W Gdańsku konkretnie prawda ;) Ja wiem ze zapłaciles za niego 4000-4500 tys a pierwszy wlasciciel może tyle zapłacił. Nir żebym miał co przeciwko szybkiemu zarobkowi ale rób to chociaż w uczciwy sposób,pozdrawiam

 

 

Witajcie! ;)

 

Mogłem odpowiedzieć dopiero teraz i jestem naprawdę w ciężkim szoku jaka na tym forum panuje atmosfera i zapach cebuli. Przeglądając nie jeden temat zwróciłem uwagę na zachowania jakie tutaj panują, a między innymi komentowanie cen sprzedających które byłem w stanie przeboleć tak jak pierwszy post użytkownika "kfak666". Wiem ,że na forum nie warto wdawać się w dyskusję z racji takiej, że jest tutaj bardzo dużo takich osób które potrafią z błahostki utworzyć niezłą kłótnię. 

 

 

Tak jak napisałem wyżej... pierwszy post przebolałem ale drugiego postu nie jestem w stanie nie skomentować. Przechodząc do sedna sprawy uważam ,że nic złego nie ma w zdaniu "za komputer zapłaciłem grubo ponad 11tys" dlatego ,że dla kupującego najważniejszą sprawą jest stan wizualny i mechaniczny komputera, legalność pochodzenia, możliwość przetestowania na miejscu oraz gwarancja, a nie informacja ,że kupiłem go od kogoś i go szybko sprzedaję. Informacja ,że zakupiłem go 2 dni temu i zaraz go sprzedaję mogłaby wzbudzić niepokój i niepotrzebne zastanawianie czy komputer nie jest uszkodzony lub nie jest to po prostu oszustwo. 

 

Co do historii komputera to zachowałeś się jak szczeniak i domyślam się ,że nim jesteś ,a przecież to nie twój czas i do Wigili jeszcze parę ładnych dni. Nawet jak komputer zostałby sprzedany za 2/3tyś to Ciebie jako nawet nie zainteresowanego zakupem nie powinno Cię to obchodzić bo zachowałeś się gorzej niż najgorszy "polaczek Januszek" który zawiścią i bólem du*y podpierdziela swoich bliskich i sąsiadów, a miałeś na tyle wielki ból ,że posunąłeś się nawet do takiego kroku iż dostałeś szczegóły naszej rozmowy o bracie czy też odbiorze osobistym. Co do pieniędzy to albo sprzedający źle Ci przekazał informacje, bo nic nie wspominałem o braku pieniędzy, a tylko o tym ,że budżet pozwala mi wyłożyć określoną kwotę co mija się z prawdą. Jeśli chodzi o brata to było to czyste zagłuszanie ciszy i nawijanie tematu przy odbiorze. Tak bardzo się tym bratem podjarałeś w poście, a nie miało to w rzeczywistości większego znaczenia. Wystawić go mogę nawet na gumtree, ebay i nie powinno Cię to także obchodzić nawet w najmniejszym stopniu. Nie rozumiem co miało także znaczyć żeby forumowicze mnie ocenili? Przecież komputer udostępniam do testów, daję dowód zakupu na którym widnieje inne nazwisko, umożliwiam kontakt i wypytanie się o szczegóły aczkolwiek nie myśl ,że ktoś dostanie informację które dla kupującego nie mają znaczenia czyli informacje typu "za ile został kupiony".

 

Rozumiem ,że ukryłbym wadę sprzętu, sprzęt byłby kradziony to rozumiem ,że z ekscytacją można napisać na forum i kogoś ostrzec ale zrobiłeś gó**o burzę z pierdoły i swojej chorej zawiści, a jeśli nie panujesz nad emocjami to może powinieneś skontaktować się z psychologiem albo psychiatrą i o tym porozmawiać. 

 

Swoim zachowaniem pokazałeś najgorszy przejaw cebuli, zawiści i żalu ,że go nie kupiłeś pierwszy, a dostałem informację ,że miałeś go zamiar zakupić, a przynajmniej o niego pisałeś i sprzątnąłem Ci go spod noska. Także nie boli Cię co tak naprawdę napisałem ,a to ,że sam go nie kupiłeś.

 

Podsumowując całą wypowiedź sprzedający potrzebował gotówki pilnie bez żadnych wysyłek i tylko z odbiorem osobistym na już. 

 

 

Szanowną administrację przepraszam za wypowiadanie się w sposób niestosowny w niektórych zdaniach i prosiłbym o usunięcie postów użytkownika "kfak666" ponieważ uważam ,że tak naprawdę nie wnoszą one nic do tematu komputera dlatego ,że informację iż jest to sprzęt używany z drugiej ręki przekazuję przez telefon, meilowo, a nawet mogę napisać to w ogłoszeniu dlatego ,że nie stanowi dla mnie to absolutnie żadnego problemu. Pisałem ogłoszenie późno i tak jak widać w aukcji informację delikatnie się różnią. Jeśli natomiast administracja stwierdzi ,że nie można usunąć tych postów to prosiłbym o usunięcie tematu w całości dlatego ,że sprzedaż przez te posty jest raczej niemożliwa. 

 

 

Pozdrawiam i Życzę Spokojnych i Wesołych Świąt! ( nawet tym którzy zrobili jazdę o taką pierdołę)

Edytowane przez marker21
Link to post
Share on other sites

Ooo widze że musiałeś sie natrudzić żeby z czarnego zrobić białe... nie mam nic do tego że chcesz sprzedać komputer z zyskiem nawet to rozumiem, wybacz ale nie mam też bólu du*y że kupiłeś komputer który owszem miałem w zamiarze zakupić, ale w oczy kłują mnie bajki,frazesy które w pierwszej kolejności wciskasz osobie od której kupujesz sprzęt a drugiej potencjalnemu kupującemu go od Ciebie, po prostu jak dla mmie to szczerość przede wszystkim dlatego postanowiłem przedstawić całą sprawę tak jak wyglądała a reszta niech to sobie sama oceni..

Link to post
Share on other sites

No sorry ale po tym co napisałeś w drugim poście i dodatkowo wysłałeś temat do sprzedającego to inaczej tego nie idzie nazwać niż ból du*y, a poprzedni właściciel się rozgadał to trzeba było zatrzymać dla siebie albo skończyć na pierwszym poście, a nie wypruwać żale o takie pierdoły na forum. O jakich frezesach i bajkach opowiadasz jak Ci wyraźnie napisałem ,że było to tylko do podtrzymania tematu. Od szczerości i opowiadania o sprzęcie jestem tutaj ja, a nie ty i tak jak pisałem wcześniej to ,że komputer jest z drugiej ręki czy trzeciej nie ma dla kupującego znaczenia bo i tak jest używany... inna sprawa byłaby gdyby sprzęt był używany i wciskałbym kit ,że jest nowy.  Najważniejsze informacje dla kupującego napisałem wyżej i nie będę się powtarzał.  

 

Komputer i części to nie samochód więc nie ma obowiązku opowiadania historii którym jestem właścicielem. Wszystko ma ładnie pięknie działać, gwarancja, dowód zakupu i to powinno Ciebię i innych zainteresowanych obchodzić. A co do trudzenia to nawet nie będę tego komentował bo już paweł123t to podsumował.  ;)


Ogłoszenie jest nieaktualne więc można zamknąć temat. 

Edytowane przez marker21
Link to post
Share on other sites

Popisałeś się już w kilku swoich postach i teraz bez sensu dalej je nabijasz. Piecze mocno i to widać po każdym twoim dodanym wypoconym poście ale możesz sobie zaprzeczać. Twój brak opanowania emocji godzien jest konsultacji z lekarzem, a brnięcie w rozmowę z tobą jest bez sensu i dalej będziesz mi insynuował ,że jestem okrutnym oszustem. Masz coś jeszcze mądrego do powiedzenia czy będziemy dalej się tak przekomarzać?

Link to post
Share on other sites

Wyjaśnij prosze "sprzęt nie aktualny, można zakończyć" naprawde nie wiem jak mam to rozumieć, aukcja jest, ogłoszenie jest a tutaj sprzęt nie aktualny, o co chodzi??? Czy nie powinieneś napisać prośby do moderatora o zakończenie ogłoszenia??? Sprzęt nie aktualny brzmi co najmniej dwuznacznie...

Link to post
Share on other sites

Tak powinienem napisać podanie o możliwość złożenia podania, a następnie muszę napisać podanie o możliwość zakończenia. Moderacja ma swoje życie i nie bój się ogłoszenie będzie zakończone. Dla mnie brzmi to jak oszustwo i chęć wyłudzenia pieniędzy... czy też tak uważasz? Kurcze ale trafiłem pacjenta.  :hahaha:

 

Dokąd to zmierza. 

Edytowane przez marker21
Link to post
Share on other sites

Dajesz rady abym zmienił forum na medyczne? Od początku zrobiłeś z siebie cebulowe pośmiechowisko przez brak kontroli. W dodatku nie potrafisz się z tym pogodzić i dalej brniesz w domawianie zamiast sobie odpuścić. 

 

Sam w sobie nie jestem konfliktowym gościem ale co chwilę wypisujesz jakieś bzdury i ciężko Ci nie odpisać. Jeśli masz za grosz honoru to nie pisz już bo również szkoda mi czasu.

Edytowane przez marker21
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...