Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Dysk SSD na m2 NVMe do MSI x370 sli plus

ssd

Najlepsza odpowiedź kokosnh, 13 grudzień 2019 - 23:00

dlaczego nie ma na liście Plextor M9Peg 512GB

Bo jest słabszy od swojego poprzednika, co jest na tym samym kontrolerze i kościach MLC, zamiast TLC. 

Nowe M8PeG zniknęły z sklepów dopiero jakoś z miesiąc, dwa miesiące temu...

A jak jesteśmy już na TLC-kach, to po co mam polecać coś, na kontrolerze starej generacji (dobrym, ale nadal starej)

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Raven21

Raven21
  • Amator

• 48 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 20:40

Krótkie pytanie - jesli gdzieś było, a ja nie zauważyłem to wybaczcie i poinformujcie.

Szukam dysku ssd do wymienionej w tytule płyty i jak najbardziej przeglądałem polecane w podpiętym temacie przez was dyski. Nurtuje mnie jednak kilka rzeczy - dlaczego nie ma na liście Plextor M9Peg 512GB? Czy coś z tym dyskiem jest nie tak? Wiem, że starszy model był bardzo często polecany i nie do końca rozumiem czemu już nie jest. Pytam bo znajomy sugeruje, żebym własnie w ten dysk zainwestował. Na razie siedzę i kombinuje co jest najlepszym wyborem do 400zł i muszę przyznać wolałbym już coś wybrać i mieć temat z głowy. 

• 0

#2 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 11735 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 13 grudzień 2019 - 23:00   Najlepsza odpowiedź

dlaczego nie ma na liście Plextor M9Peg 512GB

Bo jest słabszy od swojego poprzednika, co jest na tym samym kontrolerze i kościach MLC, zamiast TLC. 

Nowe M8PeG zniknęły z sklepów dopiero jakoś z miesiąc, dwa miesiące temu...

A jak jesteśmy już na TLC-kach, to po co mam polecać coś, na kontrolerze starej generacji (dobrym, ale nadal starej)

• 0

Spoiler

#3 Raven21

Raven21
  • Autor tematu
  • Amator

• 48 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 01:06

Zrozumiałem. Dzięki.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ssd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1