Skocz do zawartości

Najmniejszy Smarfon z USB OTG


Recommended Posts

Hej - z góry przepraszam ze post typu "założył konto i od razu wali z pytaniem" ale potrzebuje pomocy wyjadaczy w temacie telefonów :)

 

Potrzebuje telefonu to dość specyficznego zastosowania; na telefonie będzie chodzić aplikacja UKP (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reveltronics.utcomp&hl=en), telefon jest podłączony do samego urządzenia UKP po USB i wyświetla parametry z czujników które są podpięte do samego UKP (EGT, temp. wody/oleju, ciśnienie oleju i takie tam). Poszukuje zatem telefonu z androidem który:

 

Koniecznie:

- USB OTG

 

Bardzo wskazane:

- jak najmniejszy (i to im mniejszy tym lepiej, może być nawet wielkości przerośniętego smartwatcha)

- ładowanie bezprzewodowe - to mi zarówno ułatwi montaż oraz oszczędzi dłubania i kombinowanie jak pogodzić na jednym porcie zasilanie i OTG

 

Mile widziane:

- OLED/amOLED - tak żebym w nocy nie raził po oczach (ustawie czarne tło i będzie cacy)

- względnie łatwa możliwość odblokowania roota -> będzie trzeba tam trochę pomodzić żeby tel się np. wyłączał /przechodził w stan głębokiego uśpienia (trochę jak ROM na Nexusta skrojony pod ich montowanie w aucie)

 

Telefon będzie służyć tylko i wyłącznie do tego celu i będzie mniej lub bardziej na stałe zamontowany w aucie. Nie będzie mieć sim-a, net tylko do aktualizacji. 

 

Chińczycy mają sporo mały telefonów po 3.5 Cala ale nie wiem czy to ma OTG bo o tym nic nie piszą. Ładowanie bezprzewodowe chyba jeszcze ciężej znaleźć  a żeby jeszcze amoled to już całkiem. 

 


ach, dodam jeszcze że używając tej strony:

 

https://www.gsmarena.com/search.php3?fDisplayInchesMin=2&fDisplayInchesMax=5&chkWCharging=selected&sOSes=2&sDisplayTechs=2

 

wyszło mi że najmniejszy telefon USB OTG + bezprzewodowe ładowanie + Amoled to:

 

- galaxy s4 (nawet taki mam ale jest martwy)

- yotaphone 2 (i tu o dziwo też go mam ale używam do czegoś innego + jego ładowanie bezprzewodowe to porażka).

 

Oba to niestety 5cali, nic mniejszego nie znalazłem.

Edytowane przez tinuviel
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...