Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer dla gracza do 2200 €

komputer holandia nl gry do gier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Proforma950

Proforma950
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 16:00

Hej :)

• Zastosowanie komputera : Głównie gry
  • Maksymalna kwota : 2200 €
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Teraz
  • Których części potrzebuję : Wszystkich
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Jakiś FHD ale będzie wymieniany na lepszy za parę miesięcy na 4k 144hz
  • Specjalne wymagania : Komputer ma robić wrażenie! Dobra kultura pracy, RGB, zakupiony w holenderskim sklepie. Właściciel słabo zna się na komputerach więc w cenie powinien znajdywać się Windows, jego instalacja oraz złożenie całego komputera przez sklep.(tak wiem, że taka usługa potrafi kosztować w przeliczeniu na PLN nawet 600-700zł). Jeśli różnica w wydajności i innych wymaganiach podanych powyżej nie byłaby spora, a można byłoby zaoszczędzić jakieś nawet 200 € to też byłoby super. 
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Żadne
  • Własna propozycja zestawu : Patrzyłem na zestaw od Liptona na grudzień za 7700 PLN ale cena w przeliczeniu na € jest o wiele wyższa chociaż mieściłbym się w cenie, ale czy warto?!
  • Inne : Czytalem, że serwis www.informatique.nl dobrze składa komputery więc myślę, że tam warto zrobić zakupy. Może www.komputronik.nl ale chyba kierował bym się ku temu pierwszemu czytając wiele dobrych opinii. Wszystko zależy od ceny

Dziękuję serdecznie z góry za pomoc!

• 0

#2 proforma95

proforma95
  • Bywalec

• 86 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 14:54

Odświeżam, potrzebuje tego zestawu do końca tygodnia. Proszę o pomoc
  • 0

#3 Proforma950

Proforma950
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 15:06

@Odświeżam 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer, holandia, nl, gry, do, gier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych