Skocz do zawartości

Xbox One jaką wersję kupić?


Recommended Posts

Witam, ostatnio razem z braćmi postanowiliśmy złożyć się i kupić Xboxa One na wspólne, luźne wieczory do pogrania. Jestem zagorzałym PC-towcem i konsole znam jedynie z okazyjnego zagrania gdzieś u znajomych stąd też nie jestem w temacie. Pytanie teraz którą wersję konsoli najlepiej kupić tak by był to najbardziej opłacalny i solidny zakup? Obecnie widzę, że mocno reklamowana jest wersja all digital ale jednak wolałbym mieć możliwość uruchamiania gry z płyty. Która wersja konsoli jest najmocniejsza i najmniej awaryjna?  Mam również pytanie odnośnie używanych gier. Czy sytuacja w wypadku konsol wygląda obecnie tak samo jak na PC? Czyli pierwszy użytkownik wykorzystuje klucz produktu i odkupując od niego mam tak na prawdę tylko bezużyteczną płytkę bo muszę dokupić klucz seryjny by mieć pełną grę? Bardzo proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Znaczy mam laptopa, którego używam do pracy i nie gram na nim wcale a często zabieram go też ze sobą. Brat ma laptopa ale starego więc o graniu w nowsze tytuły nie ma mowy. Na co dzień on będzie głównym użytkownikiem. Wspólnie będziemy grać w gry dla kilku osób czyli Fifa itd. Jedna z gier w którą młody chce bardzo zagrać to Forza Horizon 4 a jest to tytuł dostępny na PC i Xboxa więc jestem zdecydowany na zakup platformy Microsoftu.

Link to post
Share on other sites

Wersja bez napędu jest trochę słaba, bo można grać w gry używane. Jest masa promocji zarówno w sklepie MS jak i fizycznie. Szkoda pozbawiać się tej opcji. Kumpel pożycza ode mnie płytki i gra. 

 

Xbox one to raczej nie jest awaryjna konsola. Wersja S jest znacznie słabsza od X ale o tym masz info w necie. 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...