Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Budżetowy pad do PC.

pad budżetowy pc x360 kontroler

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 FUITP

FUITP
  • Bywalec

• 81 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 18:56

Cześć, szukam jakiegoś pada do komputera w cenie około 60zł. Zależy mi żeby był wykrywany przez komputer jako pad od x360 bo wiele gier z tego korzysta i żeby kształt też miał xboxowy. Znalazłem Speedlink XEOX, który bardzo mi się podoba wizualnie i ma dobre opinie. Macie jakieś propozycję od siebie? Może ktoś używa padów od Genesisa z serii P/PV? Wiem że niektóre są bezprzewodowe i tu pytanie czy w ogóle opłaca się rozpatrywać pady bezprzewodowe w cenie 60zł?

• 0

#2 maly_wrobelek

maly_wrobelek
  • Gaduła

• 417 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 20:57

Miałem Genesisa P"xx" i wtedy nie był wykrywany jako xboxowy. Trzeba było bawić się w emulatory x360ce czy jakoś tak. I to nie było wygodne.

• 0

#3 zarowka

zarowka
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 23:16

Sprawdź MSI gc 20 lub 30, kupiłem z Fifa 20 ostatnio w promocji za 70 PLN
  • 0

#4 zaroowka

zaroowka
  • Wredne Bydlę

• 53 postów
  • Miejscowość:Dzika Północ

Napisano 08 grudzień 2019 - 23:33

Podpinam się pod pytanie - MSI GC 20/30? Coś ewentualnie jeszcze?

• 0

...o tempora, o mores...
Debian! Pentax! Habanero! HeadFi!
DIY addict, don't ask, will bite!

#5 FUITP

FUITP
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 81 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 00:20

Miałem Genesisa P"xx" i wtedy nie był wykrywany jako xboxowy. Trzeba było bawić się w emulatory x360ce czy jakoś tak. I to nie było wygodne.

No to odpada. W takim razie dalej jestem za XEOXem bo XInput i jest wykrywany jako pad od x360. Jakieś propozycje dalsze?

Sprawdź MSI gc 20 lub 30, kupiłem z Fifa 20 ostatnio w promocji za 70 PLN

To już chyba po promocji, a w jakim sklepie kupowałeś? Bo teraz stoi za 130zł a tak drogiego pada nie potrzebuje bo rzadko gram w sumie na padzie.

Użytkownik FUITP edytował ten post 09 grudzień 2019 - 00:20

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pad, budżetowy, pc, x360, kontroler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych