Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

EVGA 750 GQ - piszczace cewki? tylko na trybie polpasywnym

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 uberas

uberas
  • Dyskutant

• 174 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 15:53

Witam,

Jakis czas juz borykam sie z irytujacym dzwiekiem, kiedy wlacze tryb polpasywny na moim zasilaczu. Jest film, nie mojego autorstwa ktory ukazuje problem: https://www.youtube....h?v=evEDBi4RCTY

Zeby odeslac na gwarancje musialbym wydac prawie tyle, co ten zasilacz jest wart, no moze przesadzam ale 30% wartosci? I dadza mi nowy, ktory prawdopodobnie znow bedzie mial ten problem - dosc czesty z tego co patrzylem. Ludzie radza sobie w taki sposob, ze odpinaja wiatrak i wlaczaja tryb pasywny, podobno cos jest nie tak z tym regulatorem? 

• 0

#2 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 5118 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 11 grudzień 2019 - 16:06

Moja EVGA 750 G2 też zaczęła ostatnio śpiewać, sprawdzę jak to nie na trybie "Eco". Podobnież Seasonic temat piszczenia cewek ma najbardziej ogarnięty.
Potwierdzam, wyłączne trybu ECO rozwiązuje problem z cewkami (w csgo różnica jest ogromna)
  • 0
| 3700x | Asus Prime X570-P | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

#3 uberas

uberas
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 174 postów

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:36

Moja EVGA 750 G2 też zaczęła ostatnio śpiewać, sprawdzę jak to nie na trybie "Eco". Podobnież Seasonic temat piszczenia cewek ma najbardziej ogarnięty.
Potwierdzam, wyłączne trybu ECO rozwiązuje problem z cewkami (w csgo różnica jest ogromna)

czyli to tylko potwierdza teorie, ze wina wentylatora. Chyba rozbiore zasilacz i go odepne. Ale nie mam imbusow..

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych