Skocz do zawartości

Klawiatura nie działa - Acer Aspire E15


Recommended Posts

Witam,

W laptopie Acer Aspire E15 E5-571G-51GL nie działa klawiatura (ani ta z laptopa ani zewnętrzna). Próbowałem instalować sterowniki ale niestety nie przynosi to efektów. W menedżerze urządzeń przy klawiaturze mam taki komunikat:

 

"System Windows nie może uruchomić tego urządzenia sprzętowego, ponieważ jego informacji o konfiguracji (w rejestrze) są niekompletne lub uszkodzone. (Kod 19)

 

Próbowałem przeinstalowywać/odinstalowywać i klawiatura dalej nie działa.

 

Zainstalowałem lansweeper'a korzytając z linku HWiNFO. Tylko nie wiem dokładnie co mógłbym zamieścić z tego programu by pomóc w wyjaśnieniu sprawy.

 

1. - 

2. System operacyjny Windows 8.1 (64 bit)

3. -

4. Windows Defender (tylko)

5. Reinstalacja sterowników nic nie pomogło

6. Ciężko coś więcej dodać bo wracam do tego komputera po rocznej przerwie w użytkowaniu.

Link to post
Share on other sites

Mogę sprzedać za 50zł...

 

Jeśli masz odblokowany dostęp do google, to tam go poszukaj za darmo.

To się pośmialiśmy... 

Czy rozumiesz że nie działa mi tam klawiatura a robienie czegokolwiek instalacja/szukanie jest dość "kłopotliwe"? Chciałbym uniknąć instalacji dodatkowego programu. Zatem jeżeli możesz pomóc to "na linuksie też nie działa".

Link to post
Share on other sites

Uruchomienie linuksa z USB wykluczyłoby problem sprzętowy klawiatury (jeśli by działała). Nie mając podstawowych narzędzi (pendrive) utrudniasz sobie diagnozowanie.

W tym momencie jest problem z linuksem którego nie mogę rozwiązać zatem nie chciałbym brnąć w tą stronę dalej. Klawiatura działa - mogę za jej pomocą wejść do biosu, a zewnętrzna klawiatura działa na innym komputerze. Obie natomiast nie działają na windowsie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...