Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wyskakujące powiadomienia eset smart security

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 donatello666

donatello666
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 17:19

Witam.

Jak w temacie. Eset z różną częstotliwościa wywala mi powiadomienia o zablokowaniu jakiejś tam strony. Problem pojawił się dziś. Synek został sam i grał sobie w coś tam online ja wróciłem do domu to mi powiedział że najpierw otworzyła się jakaś strona a teraz ciągle wyskakuje te okon. Proszę o jakąś radę bo jestem świeżo po stawianiu systemu ( tydzień temu ) i nie chcę tego znów robić.

Co sam zrobiłem to utworzyłem przy stawianiu windy kopie zapasową i z niej przywróciłem cały folder mozilli. Nie pomogło. Co po necie znalazłem to trzeba po jakichś logach szukać ale podobno jest to indywidualne dla każdego. Bardzo proszę o pomoc.

ooo.thumb.jpg.ba68d2d182997afeae046b9cea

• 0

#2 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1682 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 18:27

Malwarebytes, AdwCleaner - przeskanuj kompa

Co pokazuje jak klikasz w szczegóły w tym oknie?

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte Aorus RX580 8GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Scythe Mugen 2 rev. B (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Zalman Z11 Plus,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#3 RalfNwn

RalfNwn
  • Gaduła

• 404 postów
  • Miejscowość:podobno dobre miasto
  • 3DMark 06:tyle i tak dawno, że nie pamiętam

Napisano 06 grudzień 2019 - 18:30

Proszę o jakąś radę bo jestem świeżo po stawianiu systemu ( tydzień temu ) i nie chcę tego znów robić.

I jak rozumiem zapomniało się założyć konto standardowe (dodatkowe, oprócz administracyjnego tworzonego domyślnie podczas instalacji systemu operacyjnego) do codziennych aktywności?

Generalnie coś się pewnie zalęgło i najlepiej by było przeskanować dysk na innym/"pewnym" PC albo użyć antywirusa w wersji live CD/DVD.

• 0

#4 donatello666

donatello666
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 18:12

Malwarebytes, AdwCleaner i Eset pokazują że jest czysto. Jutro złapie te okienko to dam skrina z tych szczegułów.

Ok. przeinstalowałem windows i jest ok. Póki co. Temat do zamknięcia.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych