Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Konsola Pegasus NES 8BIT

Pegasus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 arecki

arecki
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 08:10

Cześć! Napaliłem się ostatnio na nową wersję Pegasusa  :D  Młodsi użytkownicy raczej tego nie zrozumieją... Ale Pegasus to część mojego dzieciństwa i kiedy wynalazłem nową wersję kompatybilną z obecnymi  telewizorami od razu wiedziałem, że muszę ją mieć. Sęk w tym, że nie wiem czy nie będą to pieniądze wywalone w błoto. Na necie jak zawsze wiele recenzji, a ja wolę opinie zwykłych użytkowników forum...  :menda:

Miał ktoś was styczność?? :)

Foto: 

Konsola-Pegasus-NES-620-klasycznych-gier

• 0

#2 jakub1t

jakub1t
  • Maniak

• 2924 postów
  • 3DMark 06:?

Napisano 06 grudzień 2019 - 11:44

Trochę widzę ludzie to kupują na allegro, dużo nie ryzykujesz, kilkadziesiąt zł raptem. Mnie to szczęście ominęło, miałem atari, chociaż gry na nesa chyba były fajniejsze. Ale i tak nic mnie do nich nie ciągnie.
  • 0

MSI P55a-GD65 , Xeon  X3440 , Scythe Mugen 2 rev2 , 12gb Kingston HyperX 1600 cl9 . MSI RX470 gamingx 4gb , Kingston V300 120gb , WD GREEN 1TB , Pentagram 620w , HP x23LED , Sony str-db780qs , Mordaunt-Short 912 , Sub STX 190A , Brainwavz  HM5 .

#3 Thor99

Thor99
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 11:54

Podróbę NES Mini chcesz kupować? Już lepiej ogrywać przez emulator na jakimś wygodnym padzie. Ta konsolka zapewne nie obsługuje zapisywania, więc nie pograsz w wiele dobrych gier. No i kabel cincz dodają według allegro to nie wiem czy taka nowoczesna opcja.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pegasus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych