Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Na co, z lepszym aparatem, wymienić Huawei p10?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwaku476

kwaku476
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 21:37

Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego smartfona. Do tej pory używałem Huawei p10 i ogólnie byłem z niego zadowolony - poza jakością zdjęć w słabych warunkach oświetlenia. Czy jest sens zamiany na Samsunga 9+/Huawei p20 pro czy lepiej celować w najnowsze modele - Samsung s10/Huawei p30 pro?

Planowałem zakup do ok. 2000-2500 (zdaje sobie sprawę że na s10/p30 pro musiałbym wyłożyć więcej). A może warto poczekać jeszcze kilka miesięcy do premiery nowych flagowców, wówczas powyższe powinny stanieć?

Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie, robiącym dobre zdjęcia (i filmy) również w gorszych warunkach oświetlenia czy w pomieszczeniach (niekoniecznie wśród ciemnej nocy). Wiem że przy skrajnie słabych warunkach króluje Huawei, a co przy takich powiedzmy średnich, w domu przy sztucznym świetle?

A może polecicie coś jeszcze innego?

Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

#2 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 307 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:27

Mi Note 10 wyglada bardzo ciekawie i ten aparat jest bardzo przyzwoity, ewentualnie samsung s10e

• 0

#3 aquarius

aquarius
  • Gaduła

• 256 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:59

Podłączę się pod temat. Mam takie same wymagania co do aparatu, długie wsparcie i płynne działanie telefonu, ale do kwoty 1400 zł

Obecnie rozważam, HTC U12+ lub Motorolę One Vision.

Xiaomi odrzucam, nie jestem przekonany do marki.

• 0

#4 mi.37

mi.37
  • Gaduła

• 307 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 09:34

Nie dawno widzialem Huaweia P20 Pro wlasnie wgranicach 1400 zł. Byłby to chyba najlepszy możliwy wybór, aparat ma świetny.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych