Skocz do zawartości

Gigabye Z370 Gaming 5, 8600k, Corsair RAM, LC Pompa, Złączki


Recommended Posts

Witam,
na sprzedaż parę gratów. Ceny do negocjacji, ew. zaproponuj coś od siebie. Do cen należy doliczyć koszt wysyłki paczkomat/kurier, możliwy odbiór osobisty.
 
1. Gigabyte Z370 Aorus Gaming 5 - 500zł
Gwarancja do 29.03.2021
Lekkie ślady użytkowania, lekkie podrapania jak na zdjęciach - tam gdzie wchodzi śledź od karty graficznej oraz osłona portów. W obudowie totalnie nie widoczne. W pełni sprawna. W zestawie zaślepka portów, antena do wifi, zapewne jakieś instrukcje i inne duperele, które mam w opakowaniu.
 

JZCdbM8.jpg
7WWgD04.jpg
VMIjE62.jpg
wPT6w6I.jpg
DbDcLjA.jpg



2. Procesor Intel Core i5-8600k - 720 zł
Gwarancja do 29.03.2021. Używany, w 100% sprawny. Nie skalpowany, nie kręcony. Przez cały czas eksploatacji chłodzony custom LC.



XmbBvt4.jpg



3. RAM Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz CL15 - 200 zł
Gwarancja wieczysta. Zakupione 29.03.2018. W 100% sprawne, nie kręcone, nie kombinowane.



YOamVei.jpg
k4Ze2Cf.jpg



4. Combo pompa + rezerwuar EKWB EK-XRES 140 REVO D5 - 400 zł
Pompa zakupiona 30.04.2018r. Także jeszcze na gwarancji. W 100% sprawna, układ rozebrany w niedziele 01.12. Przeczyszczona po rozmontowaniu. Uszczelka cała, nie cieknie, podaje jak głupia. Na kablach założony oplot (paracord) mojego autorstwa niestety - jest słaby. Można w bardzo łatwy sposób się go pozbyć. Sprzedaję razem z podstawowymi śrubkami oraz bracketem do zamocowania do wentylatorów 120mm w pozycji pionowej.


czc698F.jpg
1GUzrlh.jpg
cWTxTxk.jpg
71E1ZzC.jpg
wJPFQpx.jpg



5. Złączki Barrow Hard Tube 16mm - białe 20 szt.
12 szt. nigdy nie używanych - 15 zł / szt.
8 szt. używanych, rozmontowane 01.12. - 10 zł / szt.
Wszystkie mają sprawne uszczelki i po 2 szt. nie przeciekają, nie powycierane. Używki były raz czyszczone, ale to za mało. Także kilka jest jeszcze do przeczyszczenia.
Jak ktoś weźmie wszystkie na raz to 200zł za całość.
Mam też dosłownie 1 szt. nówkę sztukę tylko w wersji czarnej. Oddam za darmo (+ KW), ew dorzucę do kompletu z pozostałymi.


GJ5BQd5.jpg
25xKMC3.jpg
JQ4t5CA.jpg
WUaNzrk.jpg
7BB2EsZ.jpg
wPL0xQr.jpg



6. Złączki 90 stopni kątowe Barrow czarne 6 szt. NOWE - 18 zł szt.
Nówki, nigdy nie używane złączki Barrow kątowe, obrotowe 90 stopni czarne. Jak ktoś bierze komplet to 80zł.

Dodatkowo 3 szt. kątowe od EWKB EK-AF Classic 90 stopni, obrotowe. Używane, 1 szt. do czyszczenia. 15 zł / szt.


xLM4PzL.jpg
QKLC5Ss.jpg
sNHR1bj.jpg
7uttDXk.jpg



7. Distro front panel do Lian Li PC-011 Dynamic Barrow. NOWY ! - 350 zł
Nowy, nigdy nie użyty. Zmieniła się koncepcja i panel jednak nie zostanie użyty. Zdjęcia dodam później.

8. Klawiatura Razer Blackwidow Ultimate 2016 + Razer Ergonomic Keyboard Rest - 250 zł
Klawiatura używana ok. 1.5 roku. Zakupiona w USA w 2017r. W 100% sprawna. Regularnie czyszczona od środka (zdjęcie wszystkich przycisków i czyszczenie). Dodatkowo dorzucam w cenie bardzo wygodną podkładkę pod nadgarstki również od Razera. Zdjęcia wrzucę później.

Proszę się kontaktować po przez wiadomość prywatną, bo na forum ostatnio rzadziej zaglądam, a tak to przyjdzie mi powiadomienie na maila i będę mógł odpisać.

Jestem otwarty na propozycje, także pisać i się pytać :D

Edytowane przez patri4rch
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...