Skocz do zawartości

[S] XFX rx 590 "FatBoy", Zowie FK1


Recommended Posts

Siema. Na sprzedaż kolejne kilka gratów:

 

1. Karta graficzna Radeon Rx 590 FatBoy od XFX. Kupiona w czerwcu 2019 w lokalnym sklepie u mnie na obczyźnie. Po kilku dniach zmieniłem jednak pastę termo na Arctic Mx-2, bo Xfx fabrycznie pakuje shit, skutkiem czego temperatury spadły o 5-6*C. W związku z tym karta nie ma gwarancji, ale że jestem pewien tego co sprzedaje mogę spokojnie dać miesiąc gw rozruchowej. Model posiada funkcję "fan stop" więc w iddle jest bezgłośna, jednakże pod obciążeniem jest to niestety odrzutowiec. Po lekkim UV oraz z wentylami @55% jest już jednak bardzo przyzwoicie (poniżej 60*C w takim csgo, co widać na screenie z GPU-z).

 

Sprzęt sprawny, używany głównie w BF5 i CSGO w dobrze wentylowanej budzie - żadnego kopania oczywiście nie było.

 

Cena:

Update#1 Grafika 650 (do negocjacji)

 

kr5ioHF.jpg

 

vkOSyTN.jpg

 

LSZ80RX.jpg

 

2. Myszka Zowie FK-1. Kupiona gdzieś w połowie 2017 roku. Oba przyciski sprawne, klick na scrollu również, ślizgacze niewyrobione. Podobnież nadal jedna z lepszych myszek pod CSGO.

 

Cena: 100 pln

 

lYfrTIX.jpg

lo1SrA1.jpg

 

Jak zawsze u mnie możliwe allegro, ale do tej pory praktycznie wszystko u mnie poszło z pominięciem tego coraz droższego portalu aukcyjnego. Opinie o mnie można poszukać w wątku o sprzedających.

 

Edit #2 karta sprzedana!

Edit #3 myszka sprzedana!

 

Można zamknąć.

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...