Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[S] XFX rx 590 "FatBoy", Zowie FK1

#XFX #RX590 #FatBoy #Radeon #Zowie #FK1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 5392 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 15 grudzień 2019 - 15:06

Siema. Na sprzedaż kolejne kilka gratów:

1. Karta graficzna Radeon Rx 590 FatBoy od XFX. Kupiona w czerwcu 2019 w lokalnym sklepie u mnie na obczyźnie. Po kilku dniach zmieniłem jednak pastę termo na Arctic Mx-2, bo Xfx fabrycznie pakuje shit, skutkiem czego temperatury spadły o 5-6*C. W związku z tym karta nie ma gwarancji, ale że jestem pewien tego co sprzedaje mogę spokojnie dać miesiąc gw rozruchowej. Model posiada funkcję "fan stop" więc w iddle jest bezgłośna, jednakże pod obciążeniem jest to niestety odrzutowiec. Po lekkim UV oraz z wentylami @55% jest już jednak bardzo przyzwoicie (poniżej 60*C w takim csgo, co widać na screenie z GPU-z).

Sprzęt sprawny, używany głównie w BF5 i CSGO w dobrze wentylowanej budzie - żadnego kopania oczywiście nie było.

Cena:
Update#1 Grafika 650 (do negocjacji)

kr5ioHF.jpg

vkOSyTN.jpg

LSZ80RX.jpg

2. Myszka Zowie FK-1. Kupiona gdzieś w połowie 2017 roku. Oba przyciski sprawne, klick na scrollu również, ślizgacze niewyrobione. Podobnież nadal jedna z lepszych myszek pod CSGO.

Cena: 100 pln

lYfrTIX.jpg
lo1SrA1.jpg

Jak zawsze u mnie możliwe allegro, ale do tej pory praktycznie wszystko u mnie poszło z pominięciem tego coraz droższego portalu aukcyjnego. Opinie o mnie można poszukać w wątku o sprzedających.

Edit #2 karta sprzedana!
Edit #3 myszka sprzedana!

Można zamknąć.

Użytkownik Rebelmind edytował ten post 11 grudzień 2019 - 14:56

• 0
| 3700x | Asus Prime X570-P | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: #XFX, #RX590, #FatBoy, #Radeon, #Zowie, #FK1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych