Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki na prezent dla Chłopaka do 200/300 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kabska

kabska
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 14:31

Cześć, 

jestem Karolina i nie mam chorej córki, ale potrzebuje pomocy z wyborem słuchawek dla chłopaka. Czasu jest sporo, więc może podpowiecie, gdzie szukać jakichś promocji? 

Co do słuchawek to wiem, że Radek nie ma dodatkowej karty dźwiękowej i słuchawki mają mieć wbudowany mikrofon.

Na razie myślałam  takich: https://www.x-kom.pl...t-czerwone.html 

Co sądzicie? Myślicie, że teraz po Black Friday będą jeszcze jakieś dodatkowe promocje? 

• 0

#2 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Nałogowiec

• 1535 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 21:03

Ja ostatnio kupiłem sobie te (link poniżej )na które trafiłem przypadkowo po recenzjach jakiś na youtubach stwierdziłem że zaryzykuję i zamówię na x kom z odbiorem w sklepie stacjonarnym ci nim mógł oddać bez problemu jak się nie spodobają i powiem szczerze że jestem zaskoczony jak to dobrze gra. Jest jeszcze model v370 ponoć jeszcze lepszy dźwięk. W cenie trochę powyżej 200 zł. Ja wybrałem tańsze że względu na samo regulowany pałąk bo takie lubię. https://www.x-kom.pl...irtual-7-1.html Te słuchawki mają jedną fajna opcje że jak włączyć coś jak turbo bass , bo mają głośniki nisko tonowe to zaczynają wibrować przy niskich tonach, daje to fajne czucie sceny, czy to w filmie czy w grze. Mi się to bardzo spodobało w batlefield V i w filmie jurassic park jak dinozaur szedł i czuło się na ciele jego kroki.
  • 0

#3 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7572 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 04 grudzień 2019 - 22:55

Na razie myślałam takich: https://www.x-kom.pl...t-czerwone.html

Może być ale taniej i nie gorzej wyjdzie kupując HyperX Cloud 1

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 FreeQ

FreeQ
  • Bywalec

• 105 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 21:01

CoolerMaster MH751
  • 1

#5 ArteK86

ArteK86
  • Gaduła

• 280 postów
  • Miejscowość:SX
  • 3DMark 06:000000

Napisano 12 grudzień 2019 - 18:26

Może być ale taniej i nie gorzej wyjdzie kupując HyperX Cloud 1

HypeX Cloud 1 są wszędzie niedostępne. 

CoolerMaster MH751

Możesz coś więcej o nich napisać?

Co możecie napisać o Corsair HS35?

• 0

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing - Edmund Burke

NZXT S340 >> Noctua NF-S12A :

Gigabyte B450 AORUS ELITE | AMD Ryzen5 2600 >> SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 | 2x8GB Team Group Delta RGB CL16 | GoodRAM Iridium Pro 240GB Gigabyte GeForce GTX 1660Ti OC 6GB | Seasonic Focus Plus GOLD 550W | Audiotrack Prodigy Cube Black | Superlux HD668B | Tracer Vanquish | iBOX Aurora iiYAMA X2483HSU

#6 FreeQ

FreeQ
  • Bywalec

• 105 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 12:21

HypeX Cloud 1 są wszędzie niedostępne.

Możesz coś więcej o nich napisać?

Co możecie napisać o Corsair HS35?

Rebrand Tokstarow Pro82 ale bardziej wyrównany z naprawdę dobrym mikro. Swietna wygoda i bez problemu można nosić publicznie :). Cenię wyżej niż Cloud 1 czy Alpha. Sporo recenzji na sieci jak i YT.

Użytkownik FreeQ edytował ten post 14 grudzień 2019 - 12:22

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych