Skocz do zawartości

Słuchawki na prezent dla Chłopaka do 200/300 zł


Recommended Posts

Cześć, 

 

jestem Karolina i nie mam chorej córki, ale potrzebuje pomocy z wyborem słuchawek dla chłopaka. Czasu jest sporo, więc może podpowiecie, gdzie szukać jakichś promocji? 

 

Co do słuchawek to wiem, że Radek nie ma dodatkowej karty dźwiękowej i słuchawki mają mieć wbudowany mikrofon.

 

Na razie myślałam  takich: https://www.x-kom.pl/p/222526-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-ii-headset-czerwone.html 

 

Co sądzicie? Myślicie, że teraz po Black Friday będą jeszcze jakieś dodatkowe promocje? 

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem sobie te (link poniżej )na które trafiłem przypadkowo po recenzjach jakiś na youtubach stwierdziłem że zaryzykuję i zamówię na x kom z odbiorem w sklepie stacjonarnym ci nim mógł oddać bez problemu jak się nie spodobają i powiem szczerze że jestem zaskoczony jak to dobrze gra. Jest jeszcze model v370 ponoć jeszcze lepszy dźwięk. W cenie trochę powyżej 200 zł. Ja wybrałem tańsze że względu na samo regulowany pałąk bo takie lubię. https://www.x-kom.pl/p/349458-sluchawki-przewodowe-patriot-viper-v360-virtual-7-1.html

 

Te słuchawki mają jedną fajna opcje że jak włączyć coś jak turbo bass , bo mają głośniki nisko tonowe to zaczynają wibrować przy niskich tonach, daje to fajne czucie sceny, czy to w filmie czy w grze. Mi się to bardzo spodobało w batlefield V i w filmie jurassic park jak dinozaur szedł i czuło się na ciele jego kroki.

 

 

Link to post
Share on other sites

HypeX Cloud 1 są wszędzie niedostępne.

 

 

 

Możesz coś więcej o nich napisać?

 

 

Co możecie napisać o Corsair HS35?

Rebrand Tokstarow Pro82 ale bardziej wyrównany z naprawdę dobrym mikro. Swietna wygoda i bez problemu można nosić publicznie :). Cenię wyżej niż Cloud 1 czy Alpha. Sporo recenzji na sieci jak i YT. Edytowane przez FreeQ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...