Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

W nawiązaniu do mojego tematu http://forum.benchmark.pl/topic/288298-pomoc-w-wyborze-obudowy/page-2 przyszła teraz pora na wybór płyty głównej i pamięci RAM, później zajmę się zasilaczem i grafą.

 

Jeśli chodzi o płytę nie chciałbym przekroczyć budżetu 400 zł, (lub jak kto woli 100 eu), rozglądałem się na Amazoni-e już nawet. Podstawka pod Intel-e. Myślałem o czymś z RGB lub z podświetleniem, pamięć RAM (2x8GB, DDR4), zasilacz 750W powinien wystarczyć czy się mylę?

 

Dziękuję za wszelkie sugestie.

 

Link to post
Share on other sites

Trochę źle podchodzisz do tematu, najpierw wybiera się CPU+MOBO (jeśli z gry to z uwzględnieniem z jakim GPU to ma docelowo pracować). następie do tego dobiera ram i dopiero potem resztę gratów, zasilacz na końcu... jak już wiesz ile mocy będzie Ci potrzebne.

 

Więc żeby dobrać jakiekiekolwiek mobo zacznij od wstawienia tutaj uzupełnionego formularza:

http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/

 

bo tak to nikt Ci nic konkretnego nie podpowie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • Zastosowanie komputera : gry
  • Maksymalna kwota : 2000 zł.
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : poskładać do końca grudnia
  • Których części potrzebuję : mobo, grafa, RAM DDR4, zasilacz, wentylatory RGB, klepałka z myszką (gamingowa)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Samsung 24"
  • Specjalne wymagania : Nie ma
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu : Nie mam
  • Inne : Drodzy forumowicze na płytę główną chciałbym przeznaczyć maksymalnie 100 eu (MSI, Asus lub Gigabyte coś z podświetleniem lub RGB), grafa (coś dobrego i taniego -narazie do 4GB), Ram- 2x8GB DDR4 .

Dziękuję

Edytowane przez asgaard76
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...