Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jestem posiadaczem Leneovo G510 i od jakiegoś czasu bardzo słabo działa mi internet na częstotliwości 2.4 Ghz. Pakiet jaki jest w mieszkaniu to 100/30 z firmy TOYA w Łodzi oraz modem obsługujący dwie częstotliwości. Niestety nie mam możliwości przeniesienia modemu do pokoju, ponieważ pokój wynajmuje dlatego chce zaopatrzyć się w zewnętrzną kartę sieciową pod USB która obsługuje częstotliwość 5 Ghz.
Pożyczyłem kartę od kolegi, tj. Tp-LINK Archer T2UH i na tej karcie net śmiga super. 80/20 jest osiągane w speed testach a laptop łączy się z modem z prędkością 200 Mb/s. 

Czy polecilibyście mi jakąś dobrą i niedrogą kartę pod USB, która obsługuje dual band?
Budżet jaki chciałem przeznaczyć to około 60-70 złotych. 

Pozdrawiam
Menntu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam. Jestem posiadaczem Leneovo G510 i od jakiegoś czasu bardzo słabo działa mi internet na częstotliwości 2.4 Ghz. Pakiet jaki jest w mieszkaniu to 100/30 z firmy TOYA w Łodzi oraz modem obsługujący dwie częstotliwości. Niestety nie mam możliwości przeniesienia modemu do pokoju, ponieważ pokój wynajmuje dlatego chce zaopatrzyć się w zewnętrzną kartę sieciową pod USB która obsługuje częstotliwość 5 Ghz.

Pożyczyłem kartę od kolegi, tj. Tp-LINK Archer T2UH i na tej karcie net śmiga super. 80/20 jest osiągane w speed testach a laptop łączy się z modem z prędkością 200 Mb/s. 

 

Czy polecilibyście mi jakąś dobrą i niedrogą kartę pod USB, która obsługuje dual band?

Budżet jaki chciałem przeznaczyć to około 60-70 złotych. 

 

Pozdrawiam

Menntu :)

Zakupiłem TP-Link ARCHER T4U i jestem bardzo zadowolony. Troche ponad budżet ale srpawdza się świetnie dla PC. Niestety do laptopa ta karta sie nie nadaje.

Jest za duża, przeszakdza podczas pisania oraz w moim obencym laptopie Lenovo G510 zasłania boczny port USB przez co nei można z niego wgl skorzystać ;)

Jezeli ktoś szuka czegoś do lapotpa żeby go przenosić itd to nie polecam, zaś do PC -świetnie z tyłu sobie lezy i pięknie zbiera zasięg ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...