Skocz do zawartości

Jaka nowa grafika do aktualnego zestawu?


Recommended Posts

Mam pewne wątpliwości co do kupienia karty graficznej.

 

Mój aktualny zestaw:

Ryzen 5 3600 + będzie kręcony w okolicie 4,2-4,25/4,3GHz

Ram 2x8 Cruciale, obecnie są na 3k MHz i CL15, spróbuje sie do tygodnia pobawić w ich oc na 3600MHz CL16 a jak się uda to 3466MHz/3600MHz CL14

 

Monitor będę nowy kupować, na 95% 27" QHD 144Hz, ewentualnie FullHD 144Hz, czekam na jakieś zniżki na Cyber Monday i wtedy podejme decyzje.

 

na razie jest coś takiego do wyboru:

 

RTX 2070S za 1899,-

mam zamówienie na RTX 2080S za 2639,- (wersja MSI Geforce RTX 2080 SUPER VENTUS XS OC 8GB GDDR6) niestety nie udało mi się "zarezerwować" wersji Palit Game Rock

- czym się różni wersja XS od zwykłego Ventusa OC?

i ewentualnie RX 5700XT Red Devil za 1899,-

Wiadomo że im droższa tym lepsza ale z tym też nie chciałbym przesadzać, teoretycznie chyba dobra cena jak za 2080S, ale była nawet za 2450  :D i CoDa już nie dorzucają...

Link to post
Share on other sites

Sorry za offtopa ale gdzie te 2080s za 2600zł ?

 

Na x-komie wczoraj o północy wystawili 11 sztuk tego MSI za 2629+kw i 9 sztuk palita gamerock za 2649+kw, zanim wpisałem dane do faktury to już pality były wyprzedane 4 czy 5 minut po północy, zostały same Ventusy 

MSI ma wady fabryczne chłodzenia. Niezależnie od modelu. Najczęściej ram nie jest odpowiednio chłodzony. Mam Ventusa i nie polecam. 

 

Czyli nie biorę tego 2080S.

 

Jaką wersję RTX polecasz zatem oprócz MSI? Czekam jeszcze do jutra z promocjami i jak RTXów żadnych sensowych nie będzie to biorę tego 5700XT Red Devila za 1899, odsprzedam kody i będę 100zł do przodu :D cenowo chyba bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...