Skocz do zawartości

Program przestał działać ?


Recommended Posts

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Wywala-mnie-z-the-sims-4/m-p/5877847#U5877847

 

inne krótsze, związane z dodatkami do gry, które podbijają wymagania sprzętowe
[Rozwiązanie!]

Tak, jak przypuszczałam, obecnie twój komputer nie spełnia wymogów gry. Ta karta graficzna nie nadaje się do gier. Ponadto system twojego komputera to 32 BIT, gdy obecnie wymagany jest 64 BIT. Dodatkowo masz za mało pamięci RAM, u ciebie wynosi ona 2 RAM, gdy powinno być jej 8 RAM. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest kupno nowego sprzętu.

 

 

W ETS może być podobnie.

Link to post
Share on other sites

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Wywala-mnie-z-the-sims-4/m-p/5877847#U5877847

 

inne krótsze, związane z dodatkami do gry, które podbijają wymagania sprzętowe

[Rozwiązanie!]

Tak, jak przypuszczałam, obecnie twój komputer nie spełnia wymogów gry. Ta karta graficzna nie nadaje się do gier. Ponadto system twojego komputera to 32 BIT, gdy obecnie wymagany jest 64 BIT. Dodatkowo masz za mało pamięci RAM, u ciebie wynosi ona 2 RAM, gdy powinno być jej 8 RAM. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest kupno nowego sprzętu.

 

 

W ETS może być podobnie.

Skoro nowy CoD mi śmiga na full detalach tak jak i BF  :D

Więc komputer moze być za mocny a nie za słaby  :P

System tez jest 64 Bitowy  :P

Edytowane przez gilu115
Link to post
Share on other sites

 

 

Witam mam taki problem w The Sims 4 i znalazłem jeszcze taki sam problem w Euro Truck Simulator 2 (ale jak odpale na 32-Bit to ETS działa) Co moze być przyczyną ?

 

 

 

Skoro nowy CoD mi śmiga na full detalach tak jak i BF :D Więc komputer moze być za mocny a nie za słaby :P System tez jest 64 Bitowy

 

ahh... no popatrz faktycznie musisz mieć super wypasiony sprzęt ..... tylko poczekaj wyleję fusy z kawy, na wszelki wypadek odpalę również szklaną kulę i zaraz wszystko będzie jasne.

 

Myślę, że w obecnej sytuacji może pomóc tylko EA i SCS Software, tam być może mają nawet runy, stawiają tarota i zaraz gierki będą działać jak ta lala.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ahh... no popatrz faktycznie musisz mieć super wypasiony sprzęt ..... tylko poczekaj wyleję fusy z kawy, na wszelki wypadek odpalę również szklaną kulę i zaraz wszystko będzie jasne.

 

Myślę, że w obecnej sytuacji może pomóc tylko EA i SCS Software, tam być może mają nawet runy, stawiają tarota i zaraz gierki będą działać jak ta lala.

o co ci chodzi człowieku ? napisałem tylko ze skoro nowsze gry mi działają bez problemu a starsze gry nie ?

pytam bo moze ktoś juz miał z tym problem 

Link to post
Share on other sites

 

 

napisałem tylko ze skoro nowsze gry mi działają bez problemu a starsze gry nie ?

Najnowsza gra, która wyszła tydzień temu, może mieć mniejsze wymagania niż gra, która wyszła rok temu. "Starość" czy "nowość" gry nie ma znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Może byś po prostu napisał w pierwszym poście jaki masz sprzęt jak wymaga tego regulamin. Skąd mamy wiedzieć na czym to odpalasz?

Wystarczyło napisać post w stylu na Jakim sprzęcie to nie działa czy coś ? 

 

Najnowsza gra, która wyszła tydzień temu, może mieć mniejsze wymagania niż gra, która wyszła rok temu. "Starość" czy "nowość" gry nie ma znaczenia.

Sims 4 czy Ets równać do CoDa nowego to trochę logiczne 

 

Dobra nie było Tematu :P

Dzięki chłopcy za poprawę Humoru szkoda ze większosc postów nie na temat  :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...