Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z łączeniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrk0sa

mrk0sa
  • Gaduła

• 349 postów
  • Miejscowość:Skrzyszów

Napisano 28 listopad 2019 - 15:26

Witam, kupiłem Archer C7 i mam problem z internetem w TV.

Urządzenia podpięte bezpośrednio kablem do routera działają tj. komp i tv w drugim pokoju.

Natomiast tv i odbiornik satelitarny podłączone do swatcha netis nie dziłją. W routerze nie świeci się dioda.

wygląda to w ten sposób:

Router Multimedia-Rauter Archer C7- netis  st3105s- TV oraz odbiornik nc

Pomógłby ktoś ustawić, ponieważ nie mm zielonego pojęcia jak się za to zabrać.

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7715 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 28 listopad 2019 - 15:38

Kable sprawdź. Urządzenia obsługują MDI-X więc powinny same krosować/rozkrosowywać. Nic nie ma do ustawiania.
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 mrk0sa

mrk0sa
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 349 postów
  • Miejscowość:Skrzyszów

Napisano 28 listopad 2019 - 15:43

Kable powinny być dobre ponieważ 2 godz wcześniej na innym routerze wszystko działało.

Już wszystko działa musiałem zresetować sieć na Tv o odbiorniku.

Dzięki za pomoc.

Użytkownik mrk0sa edytował ten post 28 listopad 2019 - 16:06

• 0

#4 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1683 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 16:15

Kable powinny być dobre ponieważ 2 godz wcześniej na innym routerze wszystko działało

To ja ugryzę z drugiej strony - w jakikolwiek sposób konfigurowałeś tego Archer'a ? - sprawdź czy w ogóle "widzi" Netisa

Spróbuj zresetować Netisa i sprawdź w ustawieniach sieciowych TV i "satelity" poprawność połączenia.

• 0

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte Aorus RX580 8GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Scythe Mugen 2 rev. B (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Zalman Z11 Plus,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych