Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mysz nie działa na czarnej podkładce

mysz podkładka sensor optyczny podłoże myszka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawciolord

dawciolord
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 12:01

Witam,

Jakiś czas temu kupiłem sobie biurko wraz z podkładką, która pokrywa niemal całe biurko. Podkładka jest cała czarna i przypomina skórę (materiał: stal, przeciwkorozyjna fosforanowa powłoka, Epoksydowa powłoka proszkowa, 100% poliuretan). Problem z tą podkładką jest taki, że myszka chodzi po niej dobrze o ile laser się świeci. Jak laser przechodzi w stan spoczynku(czyli po 1s od braku ruchu), myszka nie chce się ruszyć. Dopiero jak sam "pobudzę" laser do działania to myszka działa na tej podkładce. Moje pytanie, myślicie, że inna myszka załatwiłaby sprawę? Moja mysz stara mysz optyczna logitech. Dodam, ze inna mysz optyczna, taka laptopowa również źle się sprawuje na tej podkładce.

Pozdrawiam

• 0

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1348 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 12:53

Winowajcą jak najbardziej może być proszkowana powierzchnia.

W kwestii doboru, możesz skorzystać z dzisiejszych promocji: https://bit.ly/2OvlB3H

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

#3 jakub1t

jakub1t
  • Maniak

• 2287 postów
  • 3DMark 06:?

Napisano 29 listopad 2019 - 17:00

Też miałem myszkę która w ogóle z tego co pamiętam nie działała na czarnym.
  • 0

MSI P55a-GD65 , Xeon  X3440 , Scythe Mugen 2 rev2 , 12gb Kingston HyperX 1600 cl9 . MSI GTX770 gaming , Kingston V300 120gb , WD GREEN 1TB , Pentagram 620w , HP x23LED , Sony str-db780qs , Mordaunt-Short 912 , Sub STX 190A , Brainwavz  HM5 .

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mysz, podkładka, sensor, optyczny, podłoże, myszka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych