Skocz do zawartości

Płyta główna pod 1151 z dobrymi kodekami dźwięku


Recommended Posts

W ślepym teście między dedykowaną kartą a integrą które podałem jestem pewny na 100% że większa część nie potrafiła by odróżnić i wskazać prawidłowo co idzie z czego.Po prostu nie macie pojęcia o czym piszecie.Tacy mądralińscy byli również w ślepym teście przy wyborze sprzętu audio stereo i szybko polegli a byli też mądrzy w internecie na forum.
A moderator nie usuwa,nie wygodnych dla was postów bo sami przyczyniacie się do jeszcze większego śmietnika.

Link to post
Share on other sites

Odp macie w ślepym teście.

Mam podłączony sprzęt pod wzmacniacz i kolumny podłogowe 200W, rms 140W i uwierz mi, że na integrze BEZ włączonego żadnego dźwięku wystarczy głośność wziąć na 30% i poruszać myszką po pulpicie, albo przeciągnąć folder i słyszysz w tym czasie cała masę dziwnych odgłosów w głośnikach, a na byle średniej jakości karcie zewnętrznej już masz ciszę i żadnych przebić. Sama separacja robi ogromną różnicę w jakości. Tylko głuchy nie usłyszy różnic. Ale Ty wiesz lepiej... eot, nie karmić trolla.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, nie karmić trolla.

 

Integra i dedykowana karta dźwiękowa powyżej 100 PLN zawsze zrobi różnicę chociażby właśnie z przebiciami/trzaskami. Przecież na płycie PCB płyty głównej nie da się umieścić tyle elektroniki co na osobnym PCB zewnętrznej karcie audio.

Link to post
Share on other sites

nie karmić trolla.

 

 

Dokładnie, nie karmić trolla.

 

Głupota to upór w przecenianiu swojej wiedzy i inteligencji.

- drobny paradoks - ludzie, którzy łatwo posądzają innych o głupotę, często popisują się własną głupotą.

Nie rozumiejąc - oceniają, przeceniając własną mądrość i bezmyślnie wydają wyroki ale to też wam łatwo nie przyjdzie zrozumieć :rotfl:

Przestańcie się już adorować bo nie rozumiecie o czym pisałem.

 

Mam podłączony sprzęt pod wzmacniacz i kolumny podłogowe 200W, rms 140W i uwierz mi, że na integrze BEZ włączonego żadnego dźwięku wystarczy głośność wziąć na 30% i poruszać myszką po pulpicie, albo przeciągnąć folder i słyszysz w tym czasie cała masę dziwnych odgłosów w głośnikach, a na byle średniej jakości karcie zewnętrznej już masz ciszę i żadnych przebić. Sama separacja robi ogromną różnicę w jakości.

 

Kolejny farmazoniarz i gratuluje świetnego sprzętu.Z tymi odgłosami rzekł bym,że to nie problem z głośnikami lecz z twoją głową.

Jak masz gównianą integre to na co liczyłeś? Pisałem o Realteku ALC1220/1150 z którą nie ma problemów  więc nie czaruj.

A odnośnie mojego sprzętu audio-stereo to mam Rotela połączony z B&W + odtwarzacz + DAC.W przypadku połączenia mojego zestawu z integrą w celu testu nie ma żadnych objawów które wymieniłeś,przyjedź - zapraszam szybko sprowadzę cię na ziemię z waszymi teoriami.Nie dopuszczacie myśli że te kodeki są ok i nie napisałem o zapędach audiofilskich więc nauczcie się czytać ze zrozumieniem a najlepiej zastanówcie się 10x zanim zaczniecie powielać jeden drugiego.

Na koniec,nigdy bym nie słuchał na co dzień muzyki z zestawu audio połączonego z komputerem - obojętnie jaką kartą w środku,widzę z jakimi fachowcami dobrego brzmienia mam do czynienia   :rotfl:

Jesteście nie wymagającym użytkownikiem,czyż nie poleciłem dobrej płyty autorowi? którą również serdecznie i wam polecam  :D  :P

Link to post
Share on other sites

@były skończ już te wygibasy co?

 

 

 

Na koniec,nigdy bym nie słuchał na co dzień muzyki z zestawu audio połączonego z komputerem - obojętnie jaką kartą w środku,widzę z jakimi fachowcami dobrego brzmienia mam do czynienia  

 

Jedyne sensowne zdanie były.... jedyne, a i tak nie masz do końca racji bo są sposoby, stawiasz to na świetle Adnaco , pucha host >światło pucha klient, nie obrażaj ludzi którzy może mniej wiedzą ale nie kłamią.  Kilka lat siedziałem w audio wiec jaki widzisz to że kupiłeś sobie parę klocków "HiFidelity" to nie znaczy że masz się zachowywać tak jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

 

Autor nie wypowiedział się do czego chce używać tego sprzętu wiec dalsza dyskusja jest bez sensu - wracajmy merytorycznie do tematu albo wcale.

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Przeczytaj to sobie. Potem spójrz w lustro i przeczytaj jeszcze raz. 

Już to zrobiłeś,to napisz jak się poczułeś,chyba że dalej nie kumasz o co chodzi :rotfl:  

-to może inaczej sid:  upór w swojej niewiedzy i braku chęci zrozumienia bo cytujesz coś czego nie rozumiesz :P

 

 

 

Kilka lat siedziałem w audio wiec jaki widzisz to że kupiłeś sobie parę klocków "HiFidelity" to nie znaczy że masz się zachowywać tak jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Autor nie wypowiedział się do czego chce używać tego sprzętu wiec dalsza dyskusja jest bez sensu - wracajmy merytorycznie do tematu albo wcale.

Ja też siedziałem wiele lat w tej branży i większych głupot nie czytałem a że akceptujecie takie farmazony to benchmark jest bujdą na resorach.

 

//Jak już wiele osób mówiło, koniec słownych przepychanek i wypełniania pustki w swoim dniu kosztem drażnienia innych.

//sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...