Skocz do zawartości

Przeglądanie zdjęć - przycinki.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kokosnh,

Recommended Posts

możesz jeszcze sprawdzić, czy na Windows Photo Viewer będzie to samo. 

Bo może to problem tylko aplikacji zdjęcia. 

 

Jak to samo to według mnie restart CMOS po którym RAM powinien być na którymś z profili JEDEC i wtedy zobaczyć. 


W dzienniku zdarzeń nie sypie ci jakimiś błędami? 

Link to post
Share on other sites

można by jeszcze posprawdzać (skan opóźnień sektorów) i po nim bym coś powiedział. Ogólnie na główny dysk raczej się nie bierze  takich, gdzie choć raz wystąpił problem z powierzchnią, co najwyżej na backup (i to raczej backup 1:1, nie obraz), ale to po sprawdzeniu dopiero i jak wszystko pójdzie dobrze. 

 

Więc tak, nowy by się przydał, może SSD? Ale jeszcze nie przesądzone czy to to jest powód twoich problemów. 

 

 

 

Takie błędy pojawiają się w rejestrze. 

To się pojawia jak otwierasz zdjęcia, czy samo z siebie? spróbuj przetestować. Jeśli to wyskakuje jak próbujesz zdjęcia otwierać, to raczej dysk winny na tak z 90%.  

 

Ps. To nie jest tak, że jak otwiera się zdjęcia z zewnętrznego dysku, to on to do TEMP-a kopiuje i stamtąd dopiero? NA 100% tak z filmami jest, nie pamiętam jak z zdjęciami... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zobacz czy jak z zewnętrznego otwierasz zdjęcia, to też ten błąd się pojawia w dzienniku...

 

Bo nie jestem pewien jak działa mechanizm wyświetlania zdjęć w Windows 10, nie wiem czy on sobie przypadkiem nie kopiuje tego do TEMP-a na systemowym, tak samo jak to z filmami jest. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie jestem jeszcze w 100% pewien, ale i tak musisz coś kupić, skoro tu wyświetla problemy z powierzchnią. No chyba że nie zależy ci jakoś bardzo na danych na tym HDD, to możemy spróbować się pobawić w głębszą diagnostykę i tymczasową naprawę HDD i reinstalacja wszystkiego na czysto. 

 

HDD czy SSD? 

Link to post
Share on other sites

Kupię HDD 1 TB, i SSD 512GB. HDD na rzadziej używane dane / gry zawsze się przyda.

Nie wiem czy to istotne, ale może w ten sposób. Na słuchawkach, głośnikach słyszę szum, lekki -nawet podczas nieodtwarzania dźwięku i nawet gdy użyje zewnętrznej karty dźwiękowej USB. Może to symbolizuje jakieś przepięcie na obudowie i ma jakiś wpływ ma dysk? Lub coś z płytą?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...