Skocz do zawartości

Firefox gubi ustawienia "zapamiętaj mnie" na niektórych stronkach


Recommended Posts

Mam problem z Firefoxem, wchodząc na niektóre strony czasem mam tak, że muszę się zalogować w danym portalu, mimo że poprzednim razem zaznaczyłem opcję "zapamiętaj mnie" Zaznaczam, że nie dzieje się tak za każdym razem, zwykle na danej stronie loguje z automatu, tylko od czasu do czasu strzeli "focha" i muszę się zalogować ręcznie, chociaż za każdym razem zaznaczam to nieszczęsne "zapamiętaj mnie".

 

Dodam, że jedną z takich stronek jest niniejsze forum, gdzie zwykle przy którymś kolejnym wejściu muszę się na nowo zalogować i ponownie zaznaczyć "zapamiętaj". Niby nic wielkiego, ale trochę to irytuje. Firefox jest aktualizowany na bieżąco, dzieje się tak już od dość długiego czasu, po prostu wcześniej jakoś nie miałem ochoty się tym zajmować.

Ktoś wie, z czym to może być związane i jak to naprawić?

 

Link to post
Share on other sites

W ustawieniach Prywatność i Bezpieczeństwo - Ciasteczka i dane stron - czy nie masz już zapchanego miejsca.

 

Swego czasu również miałem ten problem, a samoistnie zniknął, ktoś nawet na forum wspominał, że musiał się również ponownie logować, a niby BMK już to naprawiło.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie używasz czasem cclanera?
Nie.

 

Być może masz w ustawieniach czyszczenie historii przeglądania, cookie itp. po zamknięciu przeglądarki.
Sprawdzałem, na pewno nie mam tej opcji włączonej.

 

 

czy nie masz już zapchanego miejsca.
A to miejsce na cookies może się zapchać? Na SSD mam miejsca pod dostatkiem, w ustawieniach przeglądarki nic niepokojącego nie zauważyłem.

 

 

a samoistnie zniknął
No cóż, może i u mnie zniknie samoistnie. W każdym razie jakiś czas temu dokuczało mi to znacznie mocniej - wtedy na większości stronek miałem takie problemy. Teraz przyznam, że coraz rzadziej mi się to zdarza.
Link to post
Share on other sites

 

 

A to miejsce na cookies może się zapchać? Na SSD mam miejsca pod dostatkiem, w ustawieniach przeglądarki nic niepokojącego nie zauważyłem.

W poprzednich wersjach można było samodzielnie przydzielać ilość miejsca dla ciastek i danych offline.
Może się zdarzyć, że zachowane wcześniej kolidują z nową sesją przeglądania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...