Skocz do zawartości

Komputer do gier jaki wybrac z xkom


Recommended Posts

https://www.x-kom.pl/p/517026-desktop-x-kom-g4m3r-500-r5-3600-16gb-2401tb-w10x-rtx2060.html

 

 

Jeśli złożysz to "sam" w taki sposób jak naświetla Ci to @Rebel to po pierwsze będziesz wiedział jaką płytkę główną, ssd, zasilacz i GPU kupujesz bo tutaj to kindol niespodzianka.

A po drugie zrobisz to taniej /lub w tej kasie kupisz np. lepsze podzespoły np. GPU 2060s/2070s

Link to post
Share on other sites

@@szczurek1996, pod jaki monitor, jakie gry?

 

 

https://zapodaj.net/263fe54416c01.jpg.html

Moim zdaniem najbardziej opłacalny zestaw. Wszystko jest zrównoważone.

 

Mhm, szczególnie że JS w cenie 2500zł jest "mega opłacalny", jak za tyle jest cichszy Gaming X czy stówkę tańszy Gigabyte Gaming OC, poza tym brakuje obudowy.

 

Tobie się pomyliły działy, jesteś niby ekspertem od laptopów wiec pilnuj tam porządku bo naprawdę różne kwiatki tam się dzieją, już nie mówiąc o reklamiarzach DM czy reflinkowych pajacach z xkom. W Zk ekspertem nie będziesz,  na pewno nie za mojego żywota, a że masz niebieskiego to nie zwalnia Cię to z argumentacji której brak sam wytykasz w lapkach  ;).

Link to post
Share on other sites

3ndurek, dzięki że napisałeś do mnie tyle miłych słów. Po pierwsze, nie chcę żadnej rangi w tym dziale ani nawet na tym forum, bo dobrze wiesz, że parę kwestii się zmieniło. Po drugie, dla swojego działu zrobiłem wiele a że tematy świecą pustką... Nic na to nie poradzę. Po trzecie i już na szczęście ostanie, nie możesz zabronić mi wypowiadać się w tym dziale, więc wiesz... Nic złego nie robię, polecam to co uważam za słuszne. Jak popełnie błąd to przyjdziesz i go wyszczególnisz.

 

PS. Skoro tak źle się dzieje w tych laptopach, to co Ty jeszcze tutaj robisz? Idź tam i posprzątaj. W końcu jesteś Moderatorem.

Link to post
Share on other sites

Panowie, uspokójmy emocje jest piątek piąteczek...  proponuję zimne piwo po pracy.

 

<offtopic>

A propos u mnie w Lublinie są targi piw rzemieślniczych za tydzień, wybiera się ktoś? może będzie okazja się spotkać.

https://tobilet.pl/events/lubelskie-targi-piw-rzemieslniczych-2019/

</offtopic>

 

@Autorze, co postanowiłeś? czy zdołaliśmy Cię odwieść od złego, czy też może następna niewinna duszyczka dała się obtarmosić z gotówki, zwiedziona wyniosłymi sloganami oraz jakże łzawymi epitafiami takimi jak:

 

#1

"Na desktopie G4M3R 500+* grają gwiazdy polskiego e-sportu. Zagraj i Ty." 

 

*- no dobra bez plusa.

 

 

#2

"Zanim przystąpimy do produkcji desktopa, nasz team wdrożeniowy wybiera komponenty tworzące idealną całość. Ten proces odbywa się we współpracy z overclockerem Marcinem 'rybą' Rywakiem – mistrzem Europy i wicemistrzem świata Master Overclocking Championship."

 

#3

"Co więcej, dzięki skrupulatnej optymalizacji podzespołów i najnowszym sterownikom wyciskamy maksymalną liczbę fps-ów w topowych grach".

 

Nieco mniejszą czcionką:

*"Konfiguracja na zdjęciach i filmach ma charakter poglądowy"

 

 

Aż się zła w oku kręci....
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...