Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

jak w temacie jakie wybrać słuchawki z mikrofonem, aktulanie celuje w :

 

SoundMAGIC E10c lub Xiaomi Mi In-Ear Pro HD

 

Słucham muzyki Trance, kawałków chillowych jak i z mocniejszymi ujęciami również, trochę hip-hopu, ogolnie bardziej elekroniczna muzyki choc klasyki/lajtowych chillowych utworow tez lubie posłuchac.

Byłby używane rownież do rozmów. Aktualnie posiadam telefon Xiaomi Mi5.

 

Które z wyżej wymienionych bylyby lepsze badz jakie inne polecice w tym badz podobnym zakresie cenowym ?

 

Dodam jeszcze ze posiadam Fiio e07k którego aktualnie mam podpiętego pod PC.


F5

Edytowane przez AvIataN
Link to post
Share on other sites

W okolicach 100 zł nie ma lepszego wyboru, niż RevoNext QT5.

Miałem wiele, naprawdę wiele przeróżnych słuchawek dokanałowych i te są po prostu klasą samą w sobie.

Perfekcyjny balans tonalny (z lekkim podkreśleniem bassu), a jeżeli w equalizerze jeszcze dowalisz niskich tonów, to urwą głowę swoim precyzyjnym, nie zalewającym innych tonów bassem. Coś pięknego.

Wokale są dobrze wyeksponowane, a tony wysokie nie są przesadzone i nie ma efektu "kłucia" tonów wysokich, jak w większości słuchawek np firmy KZ.

 

Oto i pełna recka:
https://audiobudget.com/product/RevoNext/QT5

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W okolicach 100 zł nie ma lepszego wyboru, niż RevoNext QT5.

Miałem wiele, naprawdę wiele przeróżnych słuchawek dokanałowych i te są po prostu klasą samą w sobie.

Perfekcyjny balans tonalny (z lekkim podkreśleniem bassu), a jeżeli w equalizerze jeszcze dowalisz niskich tonów, to urwą głowę swoim precyzyjnym, nie zalewającym innych tonów bassem. Coś pięknego.

Wokale są dobrze wyeksponowane, a tony wysokie nie są przesadzone i nie ma efektu "kłucia" tonów wysokich, jak w większości słuchawek np firmy KZ.

 

Oto i pełna recka:

https://audiobudget.com/product/RevoNext/QT5

 

 

A do 200zł co polecisz ? Na innym forum polecali mi Sonicast Dirac MK2/ gdzie teraz jest nowsza wersja E3 tez taka sama cena, poki co do nich się przymierzam, co sadzisz i jakie ewentualnie inne polecisz ?

Link to post
Share on other sites

Użytkuję Xiaomi Mi In-Ear Pro HD już od jakiegoś czasu, przerobiłem wiele różnych modeli słuchawek i te uważam za najlepsze w stosunku ceny do jakości. Przy wokalach oraz utworach instrumentalnych zachowują dobrą szczegółowość, jeśli chodzi o muzykę elektroniczne basy nie dudnią tak jak w tanich słuchawkach. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...