Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie wybrać słuchawki z mikrofonem ?

SoundMAGIC E10c Xiaomi Mi In-Ear Pro HD słuchawki mikrofon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 AvIataN

AvIataN
  • Gaduła

• 301 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 12:46

Witam,

jak w temacie jakie wybrać słuchawki z mikrofonem, aktulanie celuje w :

SoundMAGIC E10c lub Xiaomi Mi In-Ear Pro HD

Słucham muzyki Trance, kawałków chillowych jak i z mocniejszymi ujęciami również, trochę hip-hopu, ogolnie bardziej elekroniczna muzyki choc klasyki/lajtowych chillowych utworow tez lubie posłuchac.

Byłby używane rownież do rozmów. Aktualnie posiadam telefon Xiaomi Mi5.

Które z wyżej wymienionych bylyby lepsze badz jakie inne polecice w tym badz podobnym zakresie cenowym ?

Dodam jeszcze ze posiadam Fiio e07k którego aktualnie mam podpiętego pod PC.

F5

Użytkownik AvIataN edytował ten post 20 listopad 2019 - 20:35

• 0

#2 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 824 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 24 listopad 2019 - 13:23

W okolicach 100 zł nie ma lepszego wyboru, niż RevoNext QT5.

Miałem wiele, naprawdę wiele przeróżnych słuchawek dokanałowych i te są po prostu klasą samą w sobie.

Perfekcyjny balans tonalny (z lekkim podkreśleniem bassu), a jeżeli w equalizerze jeszcze dowalisz niskich tonów, to urwą głowę swoim precyzyjnym, nie zalewającym innych tonów bassem. Coś pięknego.

Wokale są dobrze wyeksponowane, a tony wysokie nie są przesadzone i nie ma efektu "kłucia" tonów wysokich, jak w większości słuchawek np firmy KZ.

Oto i pełna recka:
https://audiobudget....ct/RevoNext/QT5

• 1

SPC Alea S35W, Xilence Performance A+ 530W, ASRock B450M Pro4, Ryzen 1600x @4GHz, SPC Spartan 3 Pro push-pull, GTX 1070 MSI Gaming Z, G.Skill Aegis DDR4 2x8 GB 3000MHz CL 16, GoodRam C40 120 GB, WD EZEX 1TB, Xonar DX

#3 AvIataN

AvIataN
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 301 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 17:32

W okolicach 100 zł nie ma lepszego wyboru, niż RevoNext QT5.

Miałem wiele, naprawdę wiele przeróżnych słuchawek dokanałowych i te są po prostu klasą samą w sobie.

Perfekcyjny balans tonalny (z lekkim podkreśleniem bassu), a jeżeli w equalizerze jeszcze dowalisz niskich tonów, to urwą głowę swoim precyzyjnym, nie zalewającym innych tonów bassem. Coś pięknego.

Wokale są dobrze wyeksponowane, a tony wysokie nie są przesadzone i nie ma efektu "kłucia" tonów wysokich, jak w większości słuchawek np firmy KZ.

Oto i pełna recka:
https://audiobudget....ct/RevoNext/QT5

A do 200zł co polecisz ? Na innym forum polecali mi Sonicast Dirac MK2/ gdzie teraz jest nowsza wersja E3 tez taka sama cena, poki co do nich się przymierzam, co sadzisz i jakie ewentualnie inne polecisz ?

• 0

#4 korki45

korki45
  • Bywalec

• 99 postów
  • Miejscowość:Drawsko Pomorskie

Napisano 26 listopad 2019 - 17:40

Ja nie tak dawno zakupiłem KZ zs10 Pro i dokładnie je osłuchałem. Z czystym sumieniem mogę je polecić polecić o ile lubisz zrównoważony dźwięk :)

• 0

Gigabyte x470 Aorus Gaming 7 WiFi | AMD Ryzen 7 2700x | PALIT GTX1080 Super JetStream | Intel SSD 520 240 GB | Hitachi 2x 7k1000 | Samsung 970 Pro 512 GB | G.Skill Ripjaws V RED 2x8 GB 3200 CL15 | Enermax Platimax 850W | Antec 1200 v3 | AIM sc808 2x LME49720 + MUSES8820 | iFi Audio Nano iDSD BL | Sennheiser HD600 | Sennheiser G4me Zero |

#5 M.e.l.

M.e.l.
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 01 grudzień 2019 - 11:25

Użytkuję Xiaomi Mi In-Ear Pro HD już od jakiegoś czasu, przerobiłem wiele różnych modeli słuchawek i te uważam za najlepsze w stosunku ceny do jakości. Przy wokalach oraz utworach instrumentalnych zachowują dobrą szczegółowość, jeśli chodzi o muzykę elektroniczne basy nie dudnią tak jak w tanich słuchawkach. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego.  

• 0

#6 AvIataN

AvIataN
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 301 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 15:27

Kupiłem Sonicast Dirac E3 i POLECAM w 100% tym bardziej jak ktos nigdy wczesniej nie miał do czynienia z lepszymi, roznica jest kolosalna, świetnie grają :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych