Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie. 

W przeciągu najbliższych dni kończy mi się umowa z plusem. Miałem tam internet bez limitu chociaż to było oczywiście kłamstwo bo po około 100GB zwalniał na tyle, że ledwo dało się skorzystać z jakiejś strony internetowej. Ponieważ spędzam bardzo dużo czasu w internecie, gram w gry online (LoL itp.) oraz oglądam spore ilości seriali i filmów (a właściwie chciałbym oglądać bo internet z plusa nie pozwalał mi w pełni wykorzystać wolnego czasu). Chciałbym prosić o pomoc w wyborze internetu idealnego dla mnie. 

Mieszkam w Warszawie, konkretniej praga południe, w dość świeżo zrobionym niskim bloku. Można u mnie skorzystać z oferty światłowodów od orange, ale powiem szczerze że w internecie krążą nieciekawe opinie, a ja potrzebuje stabilnego łącza. Do tego chyba trzeba mieć inne podłączenie do komputera, a nie wiem czy są jakieś przełączki czy coś takiego. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w wyborze odpowiedniej oferty dla mnie to byłbym niezmiernie wdzięczny. 

Za wszelkie odpowiedzi z góry uprzejmie dziękuje. 

Link to post
Share on other sites

Mieszkając w Warszawie masz szeroki wybór dostawców sieci (UPC, Vectra, Multimedia i wiele innych) - Internet bez ograniczeń przepływu danych. Możesz np. wpisać na ich stronach swój kod pocztowy i sprawdzić, czy świadczą tam swoje usługi. Na opinie się nie patrz, bo każda z tych firm ma sporo negatywów na koncie (co nie znaczy, że jakość usług jest zła). Oczywiście w danej lokalizacji jedna firma może działać lepiej od drugiej bo wszystko zależy m.in. od architektury sieci. Zawsze możesz odstąpić od umowy, jeżeli usługi będą na niezadowalającym dla Ciebie poziomie.

PS. Nie potrzebujesz żadnego innego podłączenia do komputera. Firma zakłada u Ciebie router do podłączenia WiFi, z którego możesz również korzystać po kablu.

Edytowane przez DcX82
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...