Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośnik bluetooth do 900zl

JBL LG sony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Deementor

Deementor
  • Dyskutant

• 206 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 12:47

Witam pisze do Was z prośbą o radę, jaki głośnik bluetooth wybrać do kwoty ok.900zl/210€. Rozgladalem się za czymś pokroju jbl charge 4 czy później xtream 2. Jednak czym dalej w las tym więcej drzew i coraz więcej nowych ciekawych opcji przybywało jak np Marshall killburn 2. Z góry dziękuję za pomoc w tym temacie

Ps. Zależy mi na głosnym lecz dobrym, czystym dźwięku jak i soczystym basem

Użytkownik Deementor edytował ten post 19 listopad 2019 - 12:49

• 0

#2 Szarik

Szarik
  • Miłośnik kiełbasy podwawelskiej

• 2013 postów
  • Miejscowość:Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa Żerań

Napisano 20 listopad 2019 - 20:40

Kilburn 2 jeśli chodzi tylko o dźwięk jest w mojej opinii gorszy od pierwszego Marshall-a. Odsłuchiwałem oba. Drugi brzmi jak w mono, głąby wyrzuciły jeden z frontowych głośników wysokotonowych na tył obudowy co niby miało zrobić coś na wzór pseudo dźwięku 3d a wyszła kupa jak na moje uszy. Na nic zda się lepszy kodek czy wskaźnik stanu baterii jak całość brzmi średnio. Szukaj Kilburna 1, Fender Indio (większa petarda od Marshalla) albo bierz JBL-a. JBL gra bardziej sztucznie, dyskotekowo ale ma więcej basu, ogólnie "walnięcia" kosztem krótszej pracy na baterii, jakości dźwięku... jest też mobilniejszy.

• 0

Spoiler

#3 Pepis

Pepis
  • Maniak

• 2054 postów
  • Miejscowość:Czechowice-Dziedzice

Napisano 24 listopad 2019 - 20:26

Zobacz na denona envaya 250 i dockin d fine 

• 0

CPU: i5 5675c @4,2 GHz Cooler: PHANTEKS PH-TC14PE  GPU: Iris® Pro Graphics 6200 RAM:  16Gb @2000Mhz DDR3L Cl11 1,35 V Mobo: Asrock Z97 Extreme 4 

HDD: WD Black 1TB  SSD: Samsung 840 Pro 128 GB  Case: Lian-li Pc A71 PSUXFX Pro 650W

MouseTt eSports Black Element & White-Ra Black Lcd: Dell U2311 & Eizo FG2421

Sound: 

NuForce Dac-80 + Hlly SMK-II + Burson Lycan & v5/v6vivid/OPA301b +  Fidelio X2 + AKG K702 + Focal Listen & Supersoft + MS16+Qian69

#4 Szarik

Szarik
  • Miłośnik kiełbasy podwawelskiej

• 2013 postów
  • Miejscowość:Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa Żerań

Napisano 25 listopad 2019 - 08:59

Dockin jest niezły dźwiękowo i fajnie wygląda, można zerknąć jeszcze na Sony XB41 o ile nie przestraszą Cię dodatki ledowe :)

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: JBL LG, sony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych