Skocz do zawartości

Mysz + klawiatura 600zl +/-


Recommended Posts

Witam

Jako, ze w mojej obecnej klawiaturze za 14,99 przyciski WSAD sa doslownie dziurawe od uzytkowania, postanowilem zakupic jakis porzadniejszy sprzet, ktory bedzie na dobre kilka lat. Budzet - okolo 500-600zl +/- za oba urzadzenia.
Sklaniam sie ku klawiaturze mechanicznej. Nie przeszkadza mi to, ze sa glosniejsze. Wiele osob mi polecalo te klawiatury, a nawet konkretny model - SPC Gear GK550. Czy to dobry wybor?

Nigdy nie mialem klawiatury mechanicznej (zawsze jakies biedronka edition za 15zl), wiec nie umiem powiedziec czego oczekuje. Chyba przede wszystkim dobrego wykonania i zeby wytrwala dluzej niz pol roku.

Obecna mysz to Zowie FK1, rolka oraz lewy przycisk czesto odmawiaja posluszenstwa.
Co do ksztaltu myszki, sam nie wiem. Kiedys mialem Logitech MX518. Myszka ta lezala w mojej dloni idealnie wrecz. Kazda nastepna byla "taka sobie". Wiele dobrego slyszalem o Logitech G502. Jak to wireless dziala tak szczerze? Nie laguje/przerywa? Nie chcial bym sytuacji, ze mam chociaz minimalne lagi myszki. Moze jakies inne propozycje?

 

edit; podkladke tez chetnie wymienie. Obecnie mam esperanze za 20zl.

Z gory dzieki za wszystkie propozycje i pomoc.

Edytowane przez arek77777
Link to post
Share on other sites

Logitech mx518 Legendary :) Przecież możesz kupić nową wersje z najnowszą specyfikacją. To taki reborn myszki ze starych lat - Polecam.

 

Podkładka Ci wystarczy DM Pad L,Steelseries qck+,Spc Cordura,Razer goliathus speed/control wybierz w zależności czy wolisz powierzchnie gładką i szybka czy bardziej control.

 

Spc Gear GK550 w tej cenie jest okej wyborem. Polecam przełączniki Red typowo do gier szybkich i w ogóle. Do innych zastosowań bym brał Brown.

 

 

PS. Technologia logitecha wireless - nie ma żadnych opóźnień ani lagów. Jest to typowo technologia, która normalnie pozwoli Ci grać nawet w esporcie. Przykładem są zawodowi gracze używający logitech g pro wireless w cs go czy league of legends. Jeżeli szukasz czegoś bezprzewodowego to logitech jest jak najbardziej odpowiedni.

 

Pozdro

Edytowane przez shadows1991
Link to post
Share on other sites

Płowiejące klawisze, to niestety zmora zestawów wykonanych z tworzywa ABS, więcej o tym, jak i o wyborze klawiatury tutaj: https://bit.ly/2CXLXoC

Zamiennikiem GK550, jest SGK3, o którym również wspomniałem.

 

W kwestii doboru myszy, dodaj proszę wzór.

Odświeżona wersja legendarnej MX518, ma jednak swoje wady - jeżeli nie posiadasz sporej dłoni, jej waga może Cię ograniczać, ponadto powierzchnia typu "glossy", bardzo często intensyfikuje potliwość.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...