Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Razer BlackWidow Elite - samoczynne zmiany głośności.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Canibal

Canibal
  • Gaduła

• 340 postów
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 17 listopad 2019 - 09:38

Witam mam taki problem  i nie wiem czy to kwestia mechniczna , czy przewód  gdzieś naderwany czy  cos innego.
A więc  klawiatura często sama zmienia  głośność  albo na maxa  albo  na minimum . Gdy kręce  regulacją z klawiatury to często nic sie nie dzieje a  głośność stoi w miejscu. W innym przypadku gdy  chcę ciszej to klawiatura  robi głośniej mimo że kręce  w drugą stronę . Czasami jest tak ze daję  głośniej a klawiatura (w skali od 1 do 100)  jest np  na  96  chce dać na 100 a ona zejdzie o 2 nizej i wtedy  czasami poleci do góy a czasami nie . NI czyta każdego obrotu  regulacja i np mogę  przekrecić o 10 kliknięć  a przeskoczy tylko o 2. 
Klawiatura nie  była zalana , nie upadła . 

• 0

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1321 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 10:36

Opisywany przez Ciebie problem, może jak najbardziej dotyczyć potencjometru, który odpowiada za obrót regulatora.

Z powodzeniem powinieneś otrzymać wiadomość zwrotną od supportu, iż podlega to gwarancji.

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych