Skocz do zawartości

Jaki model xiaomi do 650 złotych?


Recommended Posts

mój budżet : 650zl (ew. mogę troszkę dołożyć max 10 procent)

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :allegro

nowy czy używany :nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza :5-6 cali

preferowany system mobilny :bez różnicy

do czego będę używać urządzenia :YouTube /Facebook

najważniejsze wymagania :wydajność/cena

 

Witam, poszukuję dobrego modelu xiaomi. Myślałem nad Redmi Note 6 pro 4/64 lub Mi A2 lite. Czy jest jakiś model, który będzie wydajniejszy od tych dwóch a w podobnej cenie?

Z góry dzięki

PS. Oczywiście nie musi być to akurat xiaomi.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie dasz radę dorwać nawet Redmi Note 7. Ostatnio ciekawe promocje na smartfony, to jest z czego wybierać. A jak nie boisz się zamawiać z Chin, to zaglądnij na Gear Besta. Ewentualnie odpal Peppera i posiłkuj się komentarzami ludzi - najczęściej piszą z której dokładnie oferty skorzystali i ile im szedł telefon.

Link to post
Share on other sites

mój budżet : 650zl (ew. mogę troszkę dołożyć max 10 procent)

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :allegro

nowy czy używany :nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza :5-6 cali

preferowany system mobilny :bez różnicy

do czego będę używać urządzenia :YouTube /Facebook

najważniejsze wymagania :wydajność/cena

 

Witam, poszukuję dobrego modelu xiaomi. Myślałem nad Redmi Note 6 pro 4/64 lub Mi A2 lite. Czy jest jakiś model, który będzie wydajniejszy od tych dwóch a w podobnej cenie?

Z góry dzięki

PS. Oczywiście nie musi być to akurat xiaomi.

 

Xiaomi Redmi 8 4/64GB

Motorola Moto G7 Power 4/64GB

 

5000mAh

Link to post
Share on other sites

Osobiście mam kiepskie doświadczenie z Xiaomi Note. Posiadam wersję 4 i telefon żyje własnym życiem. GPS i internet włącza i wyłącza się sam. W nocy potrafi się odblokować i na pełnym oświetleniu miło służy za lampkę nocną. Pomogło zaklejenie przedniej kamery. Nawet ograniczenia dostępu aplikacji do funkcji potrafią same z siebie się zmieniać.

Link to post
Share on other sites

mój budżet : 650zl (ew. mogę troszkę dołożyć max 10 procent)

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :allegro

nowy czy używany :nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza :5-6 cali

preferowany system mobilny :bez różnicy

do czego będę używać urządzenia :YouTube /Facebook

najważniejsze wymagania :wydajność/cena

 

Witam, poszukuję dobrego modelu xiaomi. Myślałem nad Redmi Note 6 pro 4/64 lub Mi A2 lite. Czy jest jakiś model, który będzie wydajniejszy od tych dwóch a w podobnej cenie?

Z góry dzięki

PS. Oczywiście nie musi być to akurat xiaomi.

xiaomi redmi note 7 https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-note-7-4-64-gb-niebieski.bhtml za 700 zł

tylko niestety nie da się zamówić tylko trzeba w sklepie kupic ale dzisiaj widziałem 2 takie wystawie myślę że warto dopłacić te 50 zł.

 

https://www.x-kom.pl/p/482321-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-7-4-64gb-neptune-blue.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click Tu masz z dostawą za 700 zł

Edytowane przez Arvantir
Link to post
Share on other sites

Osobiście mam kiepskie doświadczenie z Xiaomi Note. Posiadam wersję 4 i telefon żyje własnym życiem. GPS i internet włącza i wyłącza się sam. W nocy potrafi się odblokować i na pełnym oświetleniu miło służy za lampkę nocną. Pomogło zaklejenie przedniej kamery. Nawet ograniczenia dostępu aplikacji do funkcji potrafią same z siebie się zmieniać.

Trochę to brzmi jakby to była wina zainstalowanych aplikacji, nie samego modelu. Spróbuj potestować czymś do analizowania wybudzeń urządzenia, no i nie zapomnij wgrać i skonfigurować Greenify.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co? Nie będę się już bawił. Nie mam absolutnie żadnych wgranych aplikacji, oprócz systemowych oczywiście. To samo działo się u żony, ale jakoś przeszło. Kilka miesięcy jest spokój, później znowu jakiś kwiatek i tak w kółko, jakby ktoś z zewnątrz miał do niego dostęp. (kupiony z oficjalnej dystrybucji i nieotwierany). Telefon ma już dwa lata i rozglądam się powoli za czymś innym. (Honor, Huawei).

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

xiaomi redmi note 7 https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-note-7-4-64-gb-niebieski.bhtml za 700 zł

tylko niestety nie da się zamówić tylko trzeba w sklepie kupic ale dzisiaj widziałem 2 takie wystawie myślę że warto dopłacić te 50 zł.

 

https://www.x-kom.pl/p/482321-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-7-4-64gb-neptune-blue.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click Tu masz z dostawą za 700 zł My Wegmans Connect

 

 

GPS i internet włącza i wyłącza się sam. W nocy potrafi się odblokować i na pełnym oświetleniu miło służy za lampkę nocną. Pomogło zaklejenie przedniej kamery. Nawet ograniczenia dostępu aplikacji do funkcji potrafią same z siebie się zmieniać.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o Redmi 8 4/64 to jest ok, jeśli zależy nam przede wszystkim na baterii. Ekran nie jest FHD, aparaty du*y nie urywają, nie ma diody powiadomień. Jeśli chodzi o gry to nie wiem, bo gram tylko w kierki. Z "plusów" posiada obsługę "dwupaca" w ekran, odblokowanie twarzą czy odciskiem palca. No i bateria 5000 mAh naprawdę robi robotę. U mnie to średnio 3 doby bez ładowarki z włączonym WiFi i LTE, ~10-11h na włączonym ekranie (Przeglądarka, Netflix, Tapatalk, Kierki).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...