Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki amplituner kupić?

amplituner kino domowe audio

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 senzze1

senzze1
  • Amator

• 28 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 18:08

Witam

Proszę o pomoc przy wyborze Amplitunera dla mojego taty :)  Jego stary Denon już dogorywa i pora go wymienić. Niestety nie siedzę w temacie Audio i nie wiem za bardzo co wybrać. Zależy mu głównie na:

- DAB, Radiu Internetowym, Bluetooth

Amplituner będzie w przyszłości pracował w systemie 2.1 prawdopodobnie z kolumnami Jamo (Chociaż nic pewnego) Główne przeznaczenie to Muzyka i Film. Ma działać z TV Samsung Seria8(Jeśli ma to jakieś znaczenie). Do wydania 2 tyś zł. Proszę o pomoc i jakieś konkretne propozycję. Z góry dziękuje :) 

• 0

#2 embepi

embepi
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 18:27

Heh,

kilka dni temu też się zastanawiałem.

Też chciałem DAB+. Niestety Denona poniżej 2k nie znalazłem, ale kupiłem Yamahę RX-D485 (niecałe 2k zł).

Jest ok, pilot trochę jak z Lidla, ale aplikacja działa dość dobrze, więc nie korzystam z pilota.

Funkcjonalnie ma chyba wszystko czego można oczekiwać (bluetooth, nas, radio internetowe, dab), no może poza wsparciem dla bezprzewodowego subwoofera. Dobrze działa Tidal i Spotify. Akurat dali mi 3msc Tidala za darmo, więc testuję.

Muzycznie musiałby się audiofil jakiś wypowiedzieć :)

Jak masz jakieś szczegółowe pytania to napisz, może uda mi się odpowiedzieć.

Użytkownik embepi edytował ten post 16 listopad 2019 - 18:30

• 1

#3 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7609 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 16 listopad 2019 - 18:32

No to czas na nowego Denona: https://www.denon.pl...er/avrx2600hdab

Jest DAB A dzięki Audyssey w wersji MultEQ XT zestroi się do pomieszczenia.

Jedno ale - należy wysuplac kilka dodatkowych stowek :)
  • 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#4 senzze1

senzze1
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 18:42

No to czas na nowego Denona: https://www.denon.pl...er/avrx2600hdab

Jest DAB A dzięki Audyssey w wersji MultEQ XT zestroi się do pomieszczenia.

Jedno ale - należy wysuplac kilka dodatkowych stowek :)

No właśnie cena przekroczona :D 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: amplituner, kino domowe, audio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych