Skocz do zawartości

Fotel z siatką


Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu szukam fotela, który spełniłby moje oczekiwania. Wiem już, że lepsze są te z siatką i z tego co się dowiedziałem mają ją fotele ergonomiczne, ale może się mylę, może też występuje w fotelach gamingowych. Zależałoby mi na takich funkcjonalnościach:

  • materiał: siatka,
  • regulowane oparcie,
  • regulowane siedzisko,
  • regulowane podłokietniki (co najmniej 3D),
  • regulowany zagłówek,
  • regulacja podparcia lędźwi,
  • gumowe/kauczukowe kółka (chodzi mi o to, aby nie rysowały paneli).

Opcjonalne funkcjonalności:

  • funkcja kołysania.

Zależałoby mi też na rozsądnej cenie, ale zdaję sobie sprawę, jakie są ceny foteli. Który fotel polecilibyście mi, który spełni moje oczekiwania?

Edytowane przez brando
Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycje.

 

@były69 - dzięki, ale jednak nie do końca spełnia moje oczekiwania. Pisząc o siatce miałem na myśli tą przewiewną, aby w ciepłe dni się nie pocić. Brakuje również informacji o tym jakie to są kółka i regulacja podłokietników tylko w jednej płaszczyźnie. Poza tym w opiniach wyczytałem, że jakość wykonania nie jest najlepsza.

 

@Mały Miki - dzięki, to jest już o wiele lepsza propozycja.

 

Znalazłem jeszcze taki fotel: https://allegro.pl/oferta/biurowy-fotel-obrotowy-krzeslo-nordhold-skadi-plus-7718772244 Porównując z Ergofix można regulować dodatkowo wysokość zagłówka, jest dodatkowo wysuwany podnóżek i jest 100 zł różnicy. Praktycznie są same pozytywne opinie. Jedynie patrząc po rozmiarach to widzę, że jest nieznacznie mniejszy, ale to nie jest dla mnie problemem. Co o nim myślicie? A może macie już jakieś doświadczenia z tym fotelem?

Link to post
Share on other sites

@@Mały Miki, mamy je w dziale, wolę jednak mojego DIABLO V-BASIC, lepsze kółka (i to o wiele, bo tam są zwykłe plastiki), stalowe elementy (zamiast plastikowych), lepsze podparcie lędźwi ( w mojej ocenie, niestety regulujesz wysokość całego oparcia na wysokość ), regulacja podłokietników też lepsza i poręczniejsza w ustawieniu.  


jedyna zaleta tego fotela Ergofix, to to, że zagłówek, można bardzo w przód wychylić, ale niestety bez regulacji na wysokość ani zagłówka, ani całego oparcia, zagłówek jest tylko dla określonej wysokości osób odpowiedni. No i siatka na plecy dość miękka (że tak to powiem) 


Szkoda że od ponad roku nie ma już starej wersji DIABLO V-DYNAMIC za 1200zł, nowa do niczego się nie nadaje, a i droga bo 1900zł kosztuje. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...