Skocz do zawartości

Laptop do 800 zł starsze gry/ filmy


Recommended Posts

Witam. Jestem posiadaczem od kilku lat laptopa Dell E6500. 4gb ram, Intel core 2 duo. p8700. Kupiłem go kiedyś w sklepie poleasingowym za 500zł i mimo wielu upadków działa bez zarzutu do tej pory. Jeśli chodzi o filmy i przeglądanie internetu dla mnie jest wystarczający. Czasem lubię pograć w starsze gierki więc postanowiłem zmienić laptopa. Oczywiście ze względu na niskie wymagania szukam coś taniego i używanego. 

Głównie będę grał w jakąś Fifę 15/16. Football managery itp. Zależy mi też na wejściu HDMI żebym mógł podłączyć go pod tv.   

A więc reasumując:

Budżet 800zł, choć czym mniej tym lepiej ;]

Używany

Własna karta graficzna

dysk bez różnicy

ekran min 15`

 

Trafiłem na 

Lenovo G70-70,Intel Core i5-4210U, 4gb ram i GeForce GT 820M. za 600 zł. Czy warto? Niby ma wszystko czego potrzebuje.  a może na coś innego polować? Czego unikać? Proszę o jakieś sugestie. Ze względu dobre doświadczenie co do wytrzymałości della nie chciałbym się teraz naciąć na coś.

 

 

Ewentualnie jaką kwotę musiałbym zebrać żeby kupić coś sensownego? Widzę, że dla wieeelu kart graficznych wyznacznikiem jest Wiedźmin 3. To może coś co pociągnie tą grę?

Link to post
Share on other sites

Kupując sprzęt używany sprzed kilku lat zawsze możesz się naciąć i nie ze względu na producenta laptopa, a na stopień jego zużycia oraz sposób obchodzenia się z nim przez poprzednich właścicieli.

PS. Żeby ruszyć Wiedźmaka 3, niestety musisz dołożyć drugie tyle do używanego lapka i trzecie tyle do nowego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...