Skocz do zawartości

bug code usb driver


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Narazie problem od reinstalacji systemu wystąpil raz, więc nic nie robię.

 

Jakby ktoś mial ten problem to sposobem będzie reinstallka windowsa z podłączonym internetem, tak by od razu podczas instalacji pokazywalo dostepne sieci.

 

Wtedy nawet nie trzeba ręcznie sterownikow do karty sieciowej wgrywac

Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Już się cieszyłem i znowu wy******o ten syf.

 

Przeglądałem fejsa (strona główna), a w drugiej zakładce leciał tvn (https://pilot.wp.pl/tv/#tvn).

 

Co ciekawe, teraz podczas tego błędu nagle z głośnika wydobywa się takie "trrrrrr", po chwili pojawia się bluescreen i dopóki nie ma 100% i resetu to z głośnika wydobywa się ten dziwaczny dźwięk. Może uda mi się kiedyś to nagrać... i jakoś wrzucić.

 

Zrobię w takim razie te ez flash, czy ma ktoś pomysł co jednak gdy i to zawiedzie?

 

ps. to może być ważne: po tym jak się komp zresetował nie miałem dostępu do wifi (choć na pewno działało), musiałem ponownie włożyć kartę sieciową by móc się połączyć

https://prnt.sc/q6a8xk

 

Teraz jest jeszcze jeden plik

Link to post
Share on other sites

Program Memtest wyświetla ilość przejść PASS wystarczą max 2, jeśli coś wykryje zorientujesz się. Czas testu jest uzależniony od ilości ram w komputerze może trwać od 20-60 minut dla jednego przejścia, dwa pełne testy to dwa razy więcej czasu. Zapuść i zostaw wszystko na jakąś godzinę jeśli raz przejdzie test bez błędów, drugi jest formalnością. Potem dajesz Esc i wychodzisz. Jeśli test nic nie wykaże i ram jest ok, trzeba szukać gdzieś indziej. 

Edytowane przez gepardmak
Link to post
Share on other sites

W taki sposób jak proponujesz na pewno nie zadziała. Nośnik musi być czysty i przygotowany w specjalny sposób dla tego testu. Test nie zajmuje wiele miejsca. Może być bardzo mały pendrive. Co do Windows 10 to możesz sobie później pobrać najnowszy obraz systemu z sieci a potem ponownie nagrać na USB za pomocą programu Rufus. Obrazy systemu pobierzesz https://www.dobreprogramy.pl/Windows-ISO-Downloader,Program,Windows,78497.html lub podobnym programem bezpośrednio na dysk. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Po prostu nie wierzę. Od początku reinstalki windowsa był błąd tylko 2 razy więc sobie darowałem. A teraz nagle wyskoczył dwa razy, w  trakcie pobierania gry na steama.  Pierwszy raz w trakcie pobeirania, a za drugim razem praktycznie od razu kto tylko odpaliłem steam i zaczęło pobierać.....

 

Może mieć to jakis związek z tym iż w pokoju obok brat korzysta z internetu?

Link to post
Share on other sites

po zainstalowaniu czystego systemu można wykluczyć konflikt sterowników i błędów systemu więc sprawdź na innej karcie sieciowej połączenie z internetem, bo ten fakt:

 

Pierwszy raz w trakcie pobeirania, a za drugim razem praktycznie od razu kto tylko odpaliłem steam i zaczęło pobierać.....
wskazuje jednak na problem z tą kartą, którą wywala przy zwiększonym obciążeniu. U mnie czasami z Wi Fi korzysta kilka laptopów i telefonów i nigdy na żadnym z tych sprzętów podobny problem nie wystąpił. Jak nie podmienisz tej karty do zweryfikowania jej udziału w problemie to można ten wątek ciągnąć w nieskończoność.
Link to post
Share on other sites

Nie było mnie długo na kompie, dziś wróciłem, odpaliłem pobieranie gry na steama i to samo.....do tego był jeszcze taki wręcz "trzask": "trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" aż do resetu. Zrobię teraz ten memtest, ale to raczej coś z urządzeniem. Da sie coś zrobić by nie wywalić prawie 50 zł w błoto???

 

Włożyłem starą kartę sieciową (co nie powinna działać na win 10), pobrało sterowniki i odłączyłem tą nową (prawdopodobnie powodującą problemy). Ciekawe czy będzie działać, bo jak z niej korzystałem na win 7 to ani razu błędu nie wywaliło

Edytowane przez Pawian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...