Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

tych slabych komputerow uzytkownikow benchmarka,

a tu się mylisz ;) Co prawda ja jestem zwolennikiem wyboru słabszych zestawów (nie trupów), ale w pierwotnych założeniach akcji było powiedziane, że może to być nie tylko nowy procesor czy karta, ale też założenie LC do już świetnego zestawu :D

 

Na reckę trzeba czekać kilka dni. Jak jest dopieszczona, to daj w tutule GOTOWE DO PUBLIKACJI i szybciej się pojawi.

Link to post
Share on other sites

No niby mozna i LC wlozyc, w koncu ze sponsorem intela i 3500zł to mozna bylo inwestowac w LC i inne bajery. Choc oficjalnie ostatnio (jestem na forum od trwania USB7) to wlasnie sprzeczano sie z GRUPE ze USB ma byc dla 'nowych uzytkownikow', ze ma ich zachecic do zostania na forum, a GRUPE wybieralo tych troche mniej nowszych ;p

 

W kazdym razie, z tego co pamietam, ktoryś mod/admin/redakcja/ktos wazniejszy niz zwykly uzytkownik mowil ze w USB8 maja byc 2 etapy: 1. kazdy chetny robi odpowiednia prezentacje i redakcja wybiera 10 najlepszych prezentacji a potem uzytkownicy wybieraja z tych 10 wg. swojego uznania. Potem nikt juz nie potwierdzil ani nie zaprzeczył tego.

 

Co do mini recki, wystawilem 14 sierpnia, wyszla 20. Naprawde różnie to jest. Ponoc jak doda sie do tematu "Gotowe do publikacji" to szybciej wrzuca. Do tygodnia powinni ją wrzucic, ale nie jest powiedziane ze MUSZA do tygodnia to zrobic, czasem moze to zajac im troche wiecej czasu.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że człowiek załapie się na odrobinę urlopu to już jest zadyma :menda:

 

Otóż Panowie i Panie. Ósma edycja jest że tak powiem w drodze. Nie mogę powiedzieć kiedy wystartuje, bo jeszcze sam nie wiem. W tej chwili trwają negocjacje z kilkoma sponsorami akcji. Jak tylko dostanę info, że sprawa została sfinalizowana - pierwsi się dowiecie. W międzyczasie jak ktoś ma do mnie jakieś pytania, to warto do mnie uderzać na GG lub PW. Na forum z racji braku czasu zaglądam ostatnio dość rzadko. Niemniej wątek będę teraz monitorował.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...