Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

jak do tej pory to nie wiem czy ktokolwiek zagłosował na kogoś innego niż _nick_

no chyba że sam _nick_ ;)

bo nie wiem czy jest taka "opcja", żeby głosować samemu na siebie

ktoś przypadkiem może wie czy można głosować na siebie (z ciekawości pytam, bo i tak muszę głosować na wybrańca G.R.U.P.E. ;) )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Podoba mi się nowa forma konkursu, jest taka hm wykastrowana z emocji. Może i bym zagłosował na jakiegoś użytkownika..no ale po co..

Masz rację nic nie musisz, ale jeśli udzielasz się na benchmarku to mógłbyś sobie zagłosować ;)

Link to post
Share on other sites

ciekawe czy wygra naklanianie do glosowania na jednego kolesia czy tym razem ktos sie postara i zrobi super fikcyjne konta i bedzie glosowal na siebie ;)//

 

W razie gdyby sie znalazl jakis syzyf to glos oddalem :)

 

 

Ale jak juz zmodernizuja to zapraszasz na piwko i pokazesz jak chodzi nowa maszynka ;):]

 

 

 

poza tym przydalby sie jakis licznik w czasie rzeczywistym :)

( no chyba,ze juz jest taki i mi gdzies umyka ;) )

Link to post
Share on other sites

Jak tak dalej pójdzie to za 2 albo 3 edycje USB nikt poza GRUPE nie będzie nawet próbować bo i tak nie ma szans :P

ale to nic złego :>

 

i jeszcze korzystając z miejsca w moim poście to zachęcam wszystkich co jeszcze tego nie zrobili żeby oddali głos na _nick_

Link to post
Share on other sites

Jak tak dalej pójdzie to za 2 albo 3 edycje USB nikt poza GRUPE nie będzie nawet próbować bo i tak nie ma szans :P

Ale my nie wybieramy kandydatow sposrod siebie, proponowane sa takze osoby spoza GRUPE, ale to nie nasza wina ze wiekszosc najlepszych uzytkownikow (np firespace760) sie do nas przylaczyla i teraz zaczyna wygladac ze wybieramy tylko swoich.

 

Zreszta kazdy aktywny moze sie do nas przylaczyc - wystarczy przeczytac co nieco tutaj:

http://grupe.ugu.pl/forum/index.php?topic=16.0

a potem zalozyc nowy temat z odpowiedziami tu:

http://grupe.ugu.pl/forum/index.php?board=3.0

 

i czekac na odpowiedz, jesli jestescie w jakis sposob aktywni to nie powinno byc zadnych problemow z przyjeciem.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...