Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kamera obrotowa zewnętrzna wi-fi do 1500zł

kamera obrotowa zewnętrzna wi-fi ip

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MODOv666

MODOv666
  • Amator

• 63 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 15:38

Witam

Szukam kamery zewnętrznej obrotowej do 1500zł.

Jakie firmy godne zaufania z dobrą aplikacją mobilną polecacie?

Obserwowała ona by moje podwórko, wejście na posesję ogólnie okolice.

Patrzałem na kamery foscam, orllo i fegom.

Czy takie kamery mogą działać z extenderami wi-fi?

Myślałem także o zakupie 2 albo 3 takich kamer. Co o tym sądzicie?

https://allegro.pl/o...m-ir-7348551766

• 0

#2 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1608 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 16:07

Najlepiej podpiąć po kablu, chyba, że chcesz zgrywać na kartę SD i od czasu do czasu oglądać. W robocie mamy jedną za 200 PLN która działa po WiFi bez problemu a druga dwukrotnie  droższa od czasu do czasu lubi się zawiesić.

Zamiast jednej obrotowej może lepiej 4 + rejestrator np to https://allegro.pl/o...fi-2-8008613632. Obrotowa zawsze patrzy się w jedną stronę. Cenowo wyjdzie to samo.

• 0

Workstation: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

#3 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7609 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 09 listopad 2019 - 16:37

U mnie 2mp chodzi po Wifi bez problemu. Pamiętaj tylko, że repeater ścina prędkość sieci o połowę. Kamery musisz też jakoś zasilić. Foscamy mają te zaletę, że działają z Synology i jako NVR można użyć NASa.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#4 MODOv666

MODOv666
  • Autor tematu
  • Amator

• 63 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 18:46

Jako że mieszkam na wsi:) mam radiówkę 20 mega i na wzmacniaczu  Tp-lnka  pokazuje mi od 7 do 18 mega także nie wiem czy tak do końca o połowę. Z zasileniem nie będzie problemu. Gorzej właśnie z dostępem do routera...jest dosyć daleko w pokoju na poddaszu. Zawsze chciałem coś z zoomem optycznym.

A z tym zgrywaniem z karty sd to chyba nie we wszystkich kamerach...niektóre mają opcję podglądu bezpośrednio z karty.

• 0

#5 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1608 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 14:08

Zamiast się męczyć z zasilaniem kamer i schodzić kablami do routera umieść gdzieś na poddaszu switch Poe i zasil kamery przez kabel ethernetowy. Potem poprowadzisz do routera tylko jeden kabel. Jak masz ciągać wszędzie kable z prądem, to może równie dobrze można położyć skrętkę?

• 1

Workstation: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

#6 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7609 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 11 listopad 2019 - 14:51

Sama zasada działania repeatera oznacza że musi obciąć pasmo jeśli działa na jednym radiu. No chyba, że ma dwa i na jednym odbiera a na drugim nadaje.

Motozoom ma sens jak ktoś to ciągle ogląda i może sobie powiększać fragmenty obrazu.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kamera, obrotowa, zewnętrzna, wi-fi, ip

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych