Skocz do zawartości

Bezprzewodowa mysz do 300 zł ( następca Logitech g502 Proteus S )


Recommended Posts

§  Budżet: maksymalnie 300 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: G502 Proteus Spectrum


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Genesis M12 Maxi


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 600 - 1600


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): WOT, W3, TR, GTA V


§  Ile przycisków używasz w myszce: 7 ( 2 obok lewego przycisku używam jako zwiększanie/zmniejszanie głośności, natomiast boczne jako przycisk wstecz/do przodu podczas poruszania się po systemie )


§  Chwyt: fingertip/palm


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1


§  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: od czubka do kciuka 16 cm, cała dłoń 18 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Chęć zmiany na mysz bezprzewodową


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Dobrze gdyby mysz posiadała przyciski 4-5 przycisków po lewej stronie, szybkie przełączanie profili i tworzenie makr.


 


 


Osobiście skłaniam się do Rival 650, szkoda, że brakuje mu 2 przycisków. 


Link to post
Share on other sites

Jeżeli bezprzewodowa łączność jest wymogiem absolutnym, wybór jest bardzo ograniczony.

Rival 650 to nadrzędna mysz kategorii jakości, niestety waga jest dosadnym negatywem.

Użytkowałeś lżejszej myszy od G502? Niższa waga, to przede wszystkim wygoda, lepsza wydajność w rozgrywkach i zdrowsza dłoń.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No i po długim poszukiwaniu, testowaniu przez 2 tygodnie R650, zwróciłem ją. Niestety, dla mojej dłoni jest po prostu za duża, brakowało mi jednak 2 przycisków. Poza tym boczne gumy to jakaś porażka. 

 

A dzisiaj udało mi się na BF kupić 502 Hero SE, co prawda ma kabel, ale póki 502 lightspeed nie potanieje to muszę się z tym pomęczyć jeszcze jakiś czas. Myślę, że za 150 zł było warto przesiąść się na nowszy sensor. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...