Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośniki, soundbar do PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inthos

Inthos
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 13:20

Jak w temacie poszukuję dobrych głośników 2.1 do komputera. Zależy mi na czystym i dynamicznym dźwięku, najważniejsze przestrzennym. Rozważałem również zakup soundbara z subooferem, co o tym sądzicie, czy lepiej zostać przy głośnikach? Ma on służyć do gier, muzyki, rzadziej do filmów. Rozważałem Creative Katana X, jednak jej cena w stosunku do jakości za słabo wypada i preferowałbym coś tańszego.

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4502 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 08 listopad 2019 - 13:25

W tym budżecie ciężko kupic sam sub zeby sie do muzuki nadawał.
  • 0

#3 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7545 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 08 listopad 2019 - 14:53

Standardowo - Microlab Solo 7 lub 6 jak ma to sensownie grać muzykę.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych