Skocz do zawartości

[S] Nowe chłodzenie AIO ENERMAX LIQTECH 240


Recommended Posts

Jak w tytule, sprzedam nowy zestaw chłodzenia Enermax Liqtech 240. Zestaw fabrycznie nowy, na gwarancji w sklepie proline.

 

Cena: 399zł

 

https://www.olx.pl/oferta/chlodzenie-wodne-procesora-aio-enermax-liqtech-240-zestaw-CID99-IDCnwgk.html

rQzBIzu.jpg

 

INFO DLA MODERACJI

Wiem, że w regulaminie jest informacja, aby w razie fabrycznie zamkniętego opakowania wystawić produkt na allegro i przesłać tutaj link do aukcji. Na allegro dochodzi niestety koszt prowizji, więc postanowiłem wystawić na OLX. Jeśli ten zapis w regulaminie jest całkowicie sztywny i warunkiem koniecznym jest link właśnie link do allegro to prosiłbym o nie usuwanie ogłoszenia i nie dawanie ostrzeżenia ale o wysłanie wiadomości na PW abym mógł to poprawić ale jeśli jest taka możliwość to wolałbym ogłoszenie mieć jedynie na OLX. W każdym razie ogłoszenie to nie jest recydywą, znam regulamin.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że jak idziesz rano do sklepu po bułki to też do pani za ladą prujesz się, że jest Januszem biznesu?
Widzisz, jednego dnia kupuję takie chłodzenie, poleży sobie ze dwa miesiące po czym ktoś je kupi zadowolony, że zaoszczędził kilka dych, dostanę pozytywny komentarz na allegro i oboje będziemy się z tej transakcji cieszyć ale Ty będziesz się pruł, że ktoś jest Januszem. Na tym polega handel kolego.

Wiesz co dla mnie jest byciem Januszem?
Gdy ktoś zapierdziela na etacie za grosze, poświęca absolutne zero wysiłku aby zrobić coś więcej i żyć w inny sposób niż większość ludzi, po czym pierdząc w fotelu wyzywa przez internet bardziej przedsiębiorczych od Januszy, a następnego dnia znowu idzie do swojej nudnej roboty i tak przez całe życie. To jest dopiero bycie "Januszem".

W obecnych czasach ciężko coś kupić od dystrybutora w dobrej cenie i uczciwie zarobić. Konkurencja jest cholernie duża i wszyscy biją się kto zaakceptuje mniejszy zarobek. Pisałem między innymi do Morele o hurtowe zakupy to na chłodzeniach NZXT Kraken czy sprzęcie za podobną kasę dawali mi ceny hurtowe niższe o 5-8zł od detalicznych. Gdzie przeważnie xkom ma w detalu lepszą cenę niż oni w hurcie, o mniejszych sklepach z allegro już nie wspominając.

 

Obecnie niestety ale trzeba szukać okazji, promocji, końcówek partii czy likwidacji sklepów, w przeciwnym wypadku ceny masz jak opisałem wyżej.

Rób jak uważasz ale raczej nie wiele osób narzekających tylko w internecie od "Januszy biznesu" dorobiło się czegokolwiek, za to pierdół pracujących większość życia na etacie za grosze jest u nich masa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...