Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wideorejestrator Garmin Dash Cam 65w pytanie

kamerka garmin dash cam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 WaltKowalski

WaltKowalski
  • Pasjonat

• 898 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 07 listopad 2019 - 19:07

Witam,

Zakupiłem kamerkę jak w tytule, ogółem nie narzekam na nią, ale mam pytanko odnośnie nagrywanych przez nią filmików. Jak ja podłączę pod komputer nagrania są podzielone na minutowe czasem trochę dłużej. 

Chodzi o To, że czasem jak czegoś szukam to zajmuje strasznie dużo czasu odnalezienie tego a potem  zamykanie minutowego filmiku i otwarcie kolejnego. Czy ta kamerka nie ma możliwości nie dzielenia nagrań tak, aby wszystko było w jednym ciągu? 

Pozdrawiam 

• 0

CPU: i7 4790k@4,7GHz - 1.270v, Cooler: Alphacool Eisbaer 420mm, Mobo: Msi Z97 gaming 5,  Ram: 24GB G.skill Tridentx 2400MHz cl10, GPU: Asus R9 FuryX, PSU: Seasonic Xseries 750w, Case: Be quiet! Dark Base PRO 900 , HDD: Seagate Barracuda 1TB+ 2TB, SSD: Kingston Hyperx 120gb + Crucial MX500 M.2

#2 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1588 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 13:29

Może powinieneś poszukać odpowiedzi na nurtujące ciebie pytanie w instrukcji obsługi do tej kamery?

Ewentualnie zaimportuj sobie wszystkie kawałki do jakiegoś programu do edycji video, np DaVinci Resolve, KDEnlive, ShotCut  i wszystko wrzuć na oś czasu i w podglądzie sobie obejrzysz cały materiał. poza tym będziesz mógł pociąć materiał według twojego uznania i wyrenderować jako jeden klip.

Tak na marginesie, to chyba dobrze, że kamera tnie materiał na krótkie kawałki i co chwilę je zapisuje. Jakby był jakiś problem np z zasilaniem lub zapełnieniem karty, to w przypadku takiego błędu mógłbyś stracić cały materiał.

Użytkownik benutzer edytował ten post 10 listopad 2019 - 13:35

• 0

Workstation: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kamerka, garmin, dash cam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych